Білоруський гурт NaviBand запустив неймовірний тренд з українською версією пісні "Мама"

12 серпня 2024, 23:30
Читать новость на русском

Нещодавно команда випустила трек-присвяту для найріднішої людини у світі білоруською мовою. Композиція вийшла настільки чуттєвою, що одразу ж знайшла своїх прихильників і в Україні.

Через ажіотаж і прихильність аудиторії, команда вирішила випустити українську версію пісні "Мама", але є один нюанс. Щоб трек таки вийшов у світ, гурт запрошує записати 3 тисячі відео з україномовним уривком, і після цього NaviBand презентують повну версію. Що потрібно робити – дізнавайтесь у матеріалі Show 24.

Не пропустіть Американський репер Snoop Dogg – зірка Олімпійських ігор-2024: який тренд завірусився у тіктоці

Спершу рекомендуємо послухати версію пісні білоруською мовою, яка доступна на усіх стрімінгових платформах. Можливо, вам припаде до вподоби це виконання.

Але якщо у вас є бажання почути пісню саме українською мовою, то слід долучитись до тренду. Виконавці не ставали якихось особливих умов. Усе що потрібно, так це викласти будь-яке відео та додати до нього уривок із треку "Мама". Таким чином, ви не тільки прискорите дату виходу світ української версії, а й популяризуєте пісню серед інших користувачів тіктока. 

@lileyyaaaa

ну яка ж наша мова безмежна

♬ ПРИТУЛЯЙ МАМА укр - naviband

До тренду навіть долучився виконавець Cheev, який виріс у Білорусі, а у 2021 році перебрався жити до Києва.

@vladcheev Якщо цей звук набере 3000 відео, то @naviband ♬ ПРИТУЛЯЙ МАМА укр - naviband

Зазначимо, що на цей момент уже знято майже п'ять тисяч відео під обраний звук. Але ми рекомендуємо не зупинятись на досягнутому, а продовжувати допомагати виконавцям популяризувати якісну музику. 

Що відомо про гурт NaviBand

У 2013 році сповнені надії музиканти створили гурт під назвою Navi, а у 2017 році представляли Білорусь у Києві на Євробаченні з піснею Story of my life. До слова, це була перша пісня білоруською мовою за всю історію участі Білорусі на пісенному конкурсі.

Naviband – Story Of My Life: дивіться відео онлайн

У Білорусі пісні гурту стали символом протестного руху. Сьогодні команда виступає містами Європи, а от у їхній рідній країні пісні NaviBand заборонили. Виконавці продовжують популяризувати білоруську мову та певні, що саме завдяки цим пісням у білорусів появляється бажання почати вчити рідну мову.