До того ж Alina Pash розкрила, що більше не орендує помешкання в Києві. Артистка наразі перебуває у США, тому квартира в українській столиці, ймовірно, їй більше не треба.

Цікаво Сильно пресували: співачка Кольцова розкрила деталі скандалу з участю MARUV у Євробаченні-2019

Співачка опублікувала пост, в якому розповіла про зміни, які з нею сталися за останні кілька років. Так, вона згадала про скандал, пов'язаний з конкурсом Євробачення-2022, зазначивши, що змінюється. Тепер артистка більше не вважатиме себе кращою за інших, не буде гніватися на людей, заздрити їм та ображати їх.

Водночас виконавиця сподівається, що квартира в Києві, яку вона винаймала, дістанеться гарним господарям.

Я прощаюсь і дякую всьому цьому, що виростило мене сьогоднішню, яка не буде брати участь в Євробаченні, не житиме в Києві, не буде чиєюсь дівчиною. Я рухаюсь далі. Люблю, але не сумую. Бо єдине, що в мене є – теперішнє – і це єдине що справді існує,
– поділилася Alina Pash.

Скандал з перемогою Alina Pash у Нацвідборі на Євробачення-2022

  • 12 лютого 2022 року Alina Pash перемогла на Нацвідборі на Євробачення-2022. Одразу після завершення Нацвідбору мережа "вибухнула" від невдоволення українців, адже Alina Pash навідувалась з концертами до Росії й літала з Москви в окупований Крим.
  • Спершу зірка казала, що була на анексованому півострові законно, згодом скаржилась на "розмазану пам'ять", і лиш через кілька місяців таки визнала, що була в Криму незаконно з Іриною Білик. Однак, фото на Красній площі Паш вважала не чимось поганим, а проявом позиції.
  • Після скандалу Alina Pash заявила, що знімає свою кандидатуру з Євробачення. Та згодом з'ясувалося, що насправді артистку дискваліфікували. На конкурсі в Турині Україну представляв гурт Kalush Orchestra з піснею Stefania, з якою на Нацвідборі посів друге місце. В Італії колектив завоював серце глядачів і журі та переміг.