Наталка Денисенко поділилась, що стосунки на відстані – нелегке випробування. Тим паче, що жінкам доводиться ще більше працювати над стосунками, бо чоловікам на фронті не до цього.

Цікаво Почуття на екрані та в житті: українські та голлівудські пари, які закохалися по-справжньому

Як Наталка Денисенко підтримувала пристрасть

Акторка розповіла, що підтримує не тільки романтику та почуття у стосунках з чоловіком, але й пристрасть. У цьому їй допомагають інтимні листування та секс онлайн.

Щодо наших із чоловіком ритуалів, то, як я вже зізнавалася, у нас був період сексу онлайн та всіх цих еротичних листувань. Бо як ще жінка з чоловіком можуть підтримувати стосунки на відстані?
– поділилась Наталка Денисенко.


Наталка Денисенко з чоловіком / Фото з інстаграму Наталки Денисенко

Зірка додала, що і вона, і Андрій дуже старалися. Коли чоловік приїжджає додому, Наталка відкидає усі справи та проводить час з коханим.

"Часу побути вдвох у нас завжди обмаль, тож ми його дуже цінуємо. Авжеж, коли він у відрядженні, я регулярно передаю йому посилки: малюнки Андрійка та всілякі символічні подаруночки, щоб він згадував про нас і радів", – зауважила акторка.

Наталка Денисенко також пригадала, як дистанційно влаштувала чоловікові яскравий день народження. Вона відправила побратимам Андрія різні кульки, свічки, смаколики та попросила їй влаштувати невелике свято.