До того ж Наталка зізналася, що користується психологічною практикою, щоб полюбити себе. За словами Денисенко, це дуже дієва річ.

Цікаво Аліна Гросу чесно відповіла, чому приховує свого чоловіка

Знаменитість опублікувала серію відвертих фотографій. Артистка лежить у ліжку, прикривши своє тіло білою ковдрою. Позуючи без одягу, акторка загадково дивиться у камеру. Наталка закрутила волосся, локони якого гарно лягли на постіль. На одній зі світлин зірка тримає невеликий букет білих квітів, який на наступних кадрах стоїть у вазі.

Наталка Денисенко позує у ліжку
Наталка Денисенко позує у ліжку / Фото з інстаграму акторки

Водночас Денисенко зізналася, що їй подобається повертатися після довготривалих гастролей і знову занурюватися у домашню атмосферу.

Кожного разу, повертаючись з гарних готелів, з гастролей, з робочих поїздок, я так люблю цей момент, коли ти повертаєшся додому. І я так люблю всі ті предмети, кольори, текстури, які мене оточують вдома,
– поділилася Наталка.

Відвертий кадр Наталки Денисенко
Відвертий кадр Наталки Денисенко / Фото з інстаграму акторки

Шанувальники Денисенко в захваті від її нової фотосесії. Прихильники підкреслюють красу та тендітність акторки.

  • "Наталочко, яка ж ти неймовірно чарівна та красива";
  • "Твій погляд, очі твої це одразу в серце";
  • "Афродіта";
  • "Ти дуже чарівна";
  • "Прекрасна фея Наталка Денисенко".

Пікантні фото допомагають Денисенко і її чоловіку у шлюбі

  • Чоловік Наталки, Андрій Федінчик, служить у лавах ЗСУ, тому подружжя не може часто бачитися. Однак, вони працюють над тим, щоб зберегти стосунки та полум'я почуттів у шлюбі.
  • Наталка Денисенко зізнавалась, що підтримувати пристрасть їм допомагали еротичні листування. Зірка не реагує на дорікання через інтимні світлини на її сторінці. Ба більше, її чоловік схвалює такі фотосесії.
  • За словами акторки, важливо якісно проводити спільний час, тому вона цінує моменти, коли їй з чоловіком вдається побути вдвох. Також Денисенко надсилає коханому подарунки.