Колишня порноакторка та учасниця "Холостяка-11" Адель Асанті опублікувала кадри з Балі на своїй сторінці. Разом з нею була модель з Києва, яка теж брала участь в українському "Холостяку" – Христина Пустовар.

До теми Поки Росія знищує наші міста: українці вивели Моргенштерна в лідери на ютубі

Учасниці "Холостяка" розважалися з росіянином

Блогерки засвітилися в компанії російського репера Моргенштерна, який 6 січня мав концерт на Балі. Вони супроводжували артиста під час виступу та розважалися з ним вже опісля.

У мережі Адель та Христина показали відео, як годували репера борщем, а той відповів їм українською: "Дякую".

За такий український борщ гріх не подякувати. Лагідно українізуємо іноагента,
– заявила Адель Асанті.

Учасниці "Холостяка" з росіянином Моргенштерном: відео

Українці розкритикували блогерок за братання з росіянином, у якого немає чіткої позиції з приводу війни:

  • "Позорище. Хлопці воюють, а вона росіянина борщем годує";
  • "Українізація – це репарації кожного з червоним паспортом. А не годування з ложечки ікрою".

У коментарі Фактам ICTV Адель Асанті розповіла, що спільні знайомі запросили її та Христину на концерт росіянина. За словами Адель, це частина "інформаційної війни".

"Я не знала, якою буде реакція на такий перфоманс. Можна ж і на горіхи отримати. Та розуміла, що буде багато хейту через цю історію. Але мене приємно вразила реакція артиста, коли він сказав українською “дякую”. Інформаційна війна може бути різною і такою, зокрема. Інстаграм в наш час це засіб донести інформацію. Хто слідкує за моїм життям, знає, що це не перша моя акція, коли я привертаю увагу до України", – заявила Адель.

  • Додамо, що Адель Асанті минулого року потрапила у мовний скандал. У Львові вона начебто відповіла чоловіку російською, за що той вдарив її в імплант. Тоді акторка плакалась і казала, що засуджує війну і завжди допомагає ЗСУ.