Боєць 128-ї бригади ТрО ВСУ Нікіта Козачинський повідомив про втрату побратима й друга. Міша Бікетов, який писав музику й вірші, загинув під час виконання бойового завдання.

Важливо "Назавжди 24": на війні загинув колишній співробітник hromadske Микола Оранський

Загинув музикант Міша Бікетов

Михайлу Бікетову виповнилося 24 роки за два дні до його смерті. Він працював у складі одного з FPV-розрахунків.

У свій останній бій його розрахунок знищив танк і БМП, зупинивши один з тисяч наступів, які зараз по всій лінії фронту. Загинув за два дні після того, як йому виповнилось 24 роки. Його мати – легендарний бойовий медик, яка теж служить в лавах ЗСУ,
– розповів Нікіта Козачинський.

Міша Бікетов був активним учасником дніпровської спільноти Module, яка писала електронну музику. Він був одним з п'яти людей, які пішли до війська з початку повномасштабного вторгнення.


Міша Бікетов / Фото з фейсбуку Нікіти Козачинського

Останній рік Михайло написав багато віршів, а також музики, яку зараз збирає його спільнота. Друзі й побратими Бікетова хочуть випустити альбом, щоб світ почув його твори.

"Зараз ми з командою лейблу Dnipropop збираємо його музичну творчість, щоб випустити альбом. Бо світ повинен почути його музику. Міша мріяв про це. Це велика втрата для нашої спільноти", – написали на сторінці Module.

Вони віддали життя за Україну

  • Загинув журналіст та військовий Петро Цурукін. Він вважався зниклим безвісти понад пів року. Лише нещодавно його загибель підтвердилася.
  • Артем "Ронін" Жигадло був бійцем Третьої окремої штурмової бригади. Він воював під Бахмутом та в Авдіївці, був на найважчих ділянках фронту й віддав життя за Україну.
  • 22-річна бойова медикиня Анастасія Мар'янчук "Троя" загинула під час евакуації поранених. З нею попрощалися 21 березня.