Анна Заячківська народилася в Івано-Франківську у християнській сім'ї, пише Show 24. Здобула освіту в гімназії, потім у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Бувши студенткою, очолювала християнську спільноту, а також вивчала іконопис.

Дивіться також Вийшла заміж за російського олігарха: де зараз "Міс Україна Всесвіт" Інна Цимбалюк

Українська модель, яка увійшла до топів

Анна Заячківська часто перемагала у конкурсах краси: вона може похвалитися титулами "Княгиня Прикарпаття 2012", "Топ-модель Україна 2013", "Міс Україна 2013".

У 2013 модель поїхала в Індонезію на Балі, де представила Україну на конкурсі "Міс Світу". Їй вдалося потрапити до списку 15 найкращих учасниць. Окрім того, вона зайняла 3 місце у конкурсі талантів.


Анна Заячківська / Фото з соцмереж

Модель брала активну участь у Революції Гідності. Вона провела на Майдані кілька місяців: готувала їжу та допомагала медикам.

Токсичні стосунки Анни Заячківської

Згодом Анна переїхала до Мілану, де працювала моделлю. Вона вийшла заміж за італійського мільйонера Джанлукі Черваро, але зазнала домашнього насильства. Заячківська втекла від чоловіка через 7 місяців після весілля. Вона залишила обручку і записку та без нічого покинула їхній дім. Як розповідала дівчина, чоловік був емоційним, агресивним, не вмів слухати й звинувачував її у всіх проблемах.

У перший місяць після реєстрації шлюбу, при першому моєму висловленні думки, він підняв на мене руку, кинув мене до підлоги. Я була зовсім не готова до такого. Я не конфліктна людина, дуже хочу все обговорювати. Але він постійно вів монологи, найчастіше вночі – говорив довго, виснажливо, просто випивав з мене всю енергію, – розповіла Анна.


Анна Заячківська з колишнім чоловіком / Фото з соцмереж

Де зараз модель

Анна Заячківська спершу переїхала до Риму, потім взяла квиток до Нью-Йорка. Там вона й зупинилася. Зараз вона не займається моделінгом так активно, як це було раніше. Натомість дівчина створює картини, у неї було кілька персональних виставок. Раніше часто займалась волонтерством. Також подорожує різними країнами.


Анна Заячківська / Фото з інстаграму Анни Заячківської

Не забуває Анна і про батьківщину. Минулого року вона приїздила в Україну, відвідала Львів та рідний Івано-Франківськ.


Анна Заячківська / Фото з інстаграму Анни Заячківської