До Дня святого Валентина Show 24 розповість історії найвідоміших зіркових подружжів. Та покаже, як вони змінилися за роки сімейного життя.

Цікаво Ці знаменитості вас здивують: 5 найбільш несподіваних зіркових пар

Тімур та Інна Мірошниченки

Адвокатка Інна Мірошниченка вперше побачила Тімура й подумала, що в них нічого не вийде. Та вже через кілька років, а саме у 2018, вони зіграли весілля.

Пара виховує двох дітей – Мію, Марка та Марселя, якого всиновили у 2023. Сім'я готується до поповнення, адже зараз Інна на шляху всиновлення другої дитини. Недарма їм вдалося стати "Родиною року".

Як змінилися зіркові пари / Фото з інстаграму

Маша Єфросиніна та Тимур Хромаєв

Тимур Хромаєв був єдиним хлопцем, якому Маша зателефонувала першою. Вони виховують двох дітей - старшу доньку Нану та молодшого сина Сашка. У 2023 році подружжю офіційно виповнилося 20 років, однак вони не змогли відсвяткувати річницю так, як планували. Адже Тимур Хромаєв служить у війську.

Як змінилися зіркові пари / Фото з інстаграму

Юлія Саніна і Валерій Бебко

Фронтвумен та креативний директор гурту The Hardkiss познайомилися 15 років тому, і вже 13 років вони перебувають у шлюбі та виховують сина Данила. Сімейне життя не минало без труднощів: у якийсь момент вони втратили зв'язок. Але згодом стали працювати над стосунками і повернули кохання.

Як змінилися зіркові пари / Фото з інстаграму

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян

Співаки познайомилися на "Голосі країни" в 2011 році. Їхні стосунки схвалювали не всі, адже тоді Арсен розлучився з дружиною заради нового кохання. У 2017 році подружжя одружилося. Зараз вони виховують спільну доньку Ніну.

Як змінилися зіркові пари / Фото з інстаграму

Григорій і Христина Решетники

Пара познайомилась на телебаченні ще у 2008 році. Через кілька років вони відгуляли пишне весілля на 150 людей в Івано-Франківську. Подружжя виховує трьох синів – Івана, Дмитра та Олександра.

Як змінилися зіркові пари / Фото з інстаграму