Народний депутат Микола Тищенко та його колишня дружина Алла Барановська у четвер, 18 січня, приїхали до залу Оболонського суду Києва. Там розглядали їхню заяву про розлучення.

До слова Валерій Харчишин вперше натякнув на причини розриву свого 13-річного шлюбу

Тищенко офіційно розлучився з Барановською

Тепер Микола Тищенко та Алла Барановська офіційно розлучені. За словами нардепа, причиною є те, що пара не може проживати разом. Алла живе в Ужгороді, а політик – у Києві.

Одна із причин розірвання шлюбу – це неможливість спільного проживання. Алла живе в іншому місці, я працюю у Києві. На жаль, це не дозволяє нам утримувати спільне майно та життя. Ми залишаємось друзями. Прожили 10 років разом. Ми разом виховуватимемо сина,
– прокоментував Тищенко.

Журналісти напередодні припускали, що розлучення Тищенка і Барановської може бути фіктивним. За останні три роки нардеп не подавав декларації. Щоб приховати свої статки, він може переписати частину на нині колишню дружину. Але ці підозри Микола Тищенко спростував.


Микола Тищенко та Алла Барановська / Фото з інстаграму Алли Барановської

Що відомо про шлюб Тищенко і Барановської

  • Ресторатор і нардеп та бізнесвумен одружилися у 2016 році. Через два роки у них народився син Давид. У 2019 Тищенко пішов у політику, а перед цим переоформив частку свого бізнесу на дружину.
  • Рік тому Алла Барановська пояснила, чому перестала активно висвітлювати особисте життя. Тоді вона казала, що оберігає сім'ю, а стосунки з Миколою стали тільки міцнішими.
  • У листопаді минулого року Микола Тищенко подав заяву на розлучення. Цю інформацію пара ніяк не коментувала.