Відомо, що донька Єфросиніної не бажає вести публічний спосіб життя. Попри це, Маша у своєму інстаграмі кожного року вітає доньку з днем народження.

Не пропустіть Важке рішення, – Маша Єфросиніна несподівано повідомила про повернення рідних з Польщі в Україну

Єфросиніна показала рідкісне фото з донькою Наною

Телеведуча написала, що старша донька не дозволила поширювати її нові світлини. Тож Маша обрала архівну світлину, де Нана ще маленька. Фото зроблене 17 років тому. На кадрі можна побачити, що донька сидить на кухні в червоній спідниці та молочній блузці, тоді як Маша на неї мило дивиться.

Сьогодні тобі виповнилось 20 років, моя єдина та неповторна Нана. Я люблю тебе! Люблю сильно та безмежно!
– написала вона.

У своїх інстаграм-сторіс Маша розмірковувала, як швидко промайнув час, і донька стала вже зовсім дорослою. Вона згадувала, як підтримувала Нану в різні моменти її життя та давала важливі поради. Однак, тепер ведуча розуміє, що їй залишилось лише спостерігати за життям доньки.

Всі випробування, зради, біль, радощі, досягнення, успіхи та страхи вона переживала в наших обіймах, коли ми трималися за руки. Зараз моя донька входить в етап, де будуватиме своє життя самостійно, спираючись на те, що я змогла або не змогла вкласти в неї,
– висловилась Маша.

Єфросиніна висловилась про доньку Нану
Єфросиніна висловилась про доньку Нану / Скриншот з інстаграму ведучої

Користувачі мережі теж привітали доньку Маші з днем народження. Вони побажали їй всього найкращого в житті.

  • "З днем народження цю дівчинку. Нехай життя буде наповнене тільки радістю та любов'ю".
  • "Вітаю, це напевно те фото, що Нана дозволила поширити в інстаграм".
  • "Пам'ятаю це фото в журналі. Як швидко плине час! Вітання донечці! Мирного життя та здоров'я".
  • "З іменинницею всю родину. Казкового щастя, міцного здоров'я та неймовірної любові".
  • "Нано Тимурівно, щиро вітаю з днем народження. Бажаю, щоб мирне життя увірвалось у ваш побут так само стрімко, як його покинуло. Здійснення мрій!".

Де зараз живе донька Єфросиніної

Упродовж певного часу Нана навчалася у коледжі в Канаді. Однак, тоді почалися коронавірусні обмеження, тож дівчина закінчила навчальний курс екстерном. Згодом вона вступила до нідерландського університету.

"Нана захотіла поїхати в Канаду, щоб закінчити коледж, який дає можливість вступати в університет без проблем. Але через коронавірус студенти буквально були закриті в своїх резиденціях при університеті, і на неї це справило шалене враження. Просто понівечило її нервову систему. Вона собі своє життя геть по-іншому уявляла", – розповідала Маша.

За словами Єфросиніної, донька усвідомила, що "відстань у 10 000 кілометрів – це страшно". Тому Нана прийняла рішення жити не в Канаді, а у Європі.