Жінка поділилася, що раніше їм дуже хотілося якомога швидше приїхати назад в Україну. Однак зараз вона навіть не думаю про повернення.

Цікаво Довго обирали: дружина Макса Михайлюка розсекретила ім'я маленького сина

Дружина Михайлюка здивувала заявою про повернення в Україну

В інстаграмі підписники запитали Дар'ю про те, чи планує вона з коханим та дітьми повертатися в Україну після закінчення війни. Жінка поділилася, що дуже довго жила з бажанням повернутися додому і не могла планувати життя десь за кордоном, бо дуже хотіла в Україну і чекала, коли буде безпечно повернутись туди з дитиною. Втім, тепер все змінилося.

Зараз я навіть не думаю про повернення. Гадаю, що до того часу ми вже дуже сильно "пустимо коріння" в іншій країні,
– зазначила Хлистун.

Чи повернеться Макс Михайлюк в Україну
Чи повернеться Макс Михайлюк в Україну / Скриншот з інстаграм-сторіс

Де зараз Макс Михайлюк

  • Наразі ексхолостяк з дружиною, двома дітьми та мамою живуть в Канаді.
  • Водночас на початку повномасштабного вторгнення Макс був в Україні. Він навіть публікував фото у військовій формі зі зброєю, тож, ймовірно, долучався до тероборони.
  • Втім, вже восени 2022 року Михайлюк почав ділитися світлинами та відео з кабіни літака, що свідчить про те, що він покинув Україну. На запитання підписників про від'їзд пілота його дружина відповіла, що він поїхав у "відрядження".
  • Зазначимо, що сам Макс Михайлюк розповідав, що провів 7 місяців в Україні, де нібито намагався стати пілотом винищувачі F-16, але, за його словами, нічого не почув у відповідь.