Дитина з'явилась на світ 6 лютого. Достеменно невідомо, де саме народжувала Хлистун. Є припущення, що це сталося в Канаді, адже останнім часом Дар'я поширювала саме з цієї країни.

Актуально Макс Чмерковський втретє стане батьком: його реакція потрапила на відео

Макс Михайлюк вдруге став батьком

Модель народила чоловіку сина. У своєму інстаграмі подружжя поділилось приємною новиною. Хлистун оприлюднила щасливі фото з пологового будинку. На ньому видно, що модель плаче від радості.

Хлистун народила
Хлистун народила / Фото з інстаграму моделі

Хлистун поширила щасливе фото
Хлистун плаче від радості / Фото з інстаграму моделі

Також Дар'я поширила світлину, на якій старша донька подружжя вперше побачила новонародженого братика.

Знайомство з братом. Замість того, аби спати, я милуюсь цим відео й маленькою людиною, яку я носила під серцем 9 місяців,
– написала дівчина.

Дитина подружжя побачила малюка
Дитина подружжя побачила малюка / Фото з інстаграму моделі

Михайлюк також має вигляд щасливого татуся. На одному з фото він годував малюка.

Макс годує дитину
Макс годує дитину / Фото з інстаграму моделі

Хто з зірок нещодавно став батьками

  • У новому році стала мамою відома співачка Наталія Могилевська. Вона разом із таємничим коханим вдочерила двох дівчаток, яким 10 та 2 роки. Могилевська наважилась на такий крок ще на початку війни, але вирішила сказати про це лише нещодавно.

  • Народила первістка 39-річна учасниця "Холостяка" Вікторія Варлей. У акторки та її американського чоловіка з'явилася донечка. Дитину назвали Мішель.

  • Вдруге став батьком актор "Жіночого лікаря" Олексій Нагрудний. У нього народився син від кастинг-директорки Світлани Горошкової. Малюка назвали Євгеном.