Артистка заявила, що глибоко шкодує через свій вчинок. Вона наголосила, що це була жахлива помилка.

До теми Після відео з російським триколором: співачці LP скасували концерт у Литві

LP перепросила перед українськими шанувальниками

Співачка назвала пост "великою помилкою" і визнала, що Україна зараз потребує підтримки більше, ніж будь-коли.

Я хочу перепросити у своїх друзів та шанувальників в Україні, яких справедливо образив та зачепив мій бездумний пост, в якому я дякувала деяким російським фанатам за худі, який вони мені зробили, з моїм логотипом і російським прапором. Я глибоко шкодую про свою байдужість цього разу. То була серйозна помилка,
– сказала знаменитість.

Вона додала, що дбає, любить і підтримує Україну.

Чим LP обурила мережу

  • Днями співачка опублікувала інстаграм-сторіс в худі з зображенням корабля в кольорах російського прапора і написом Russia official. Такий подарунок артистка отримала від шанувальників з Росії, про що з радістю розповіла.
  • Водночас через це на Лауру вилилася хвиля хейту. Фани вважають, що після двох років війни потрібно уникати всього, що пов'язано з Росією, яка щоденно вбиває українців та знищує їхні міста.
  • Згодом на це відреагувала виконавиця. Вона записала звернення до українців, втім не перепросила.

"Я знаю, скільки в Європі біженців з України. Зараз я хочу звернутися до своїх прихильників з України. Я завжди вас підтримувала. Дякую вам за вашу підтримку протягом останніх років", – говорила тоді знаменитість.

  • Обурені прихильники вимагали скасування концертів Лаури Перголіцці. Що, зрештою, й відбулося. Виступ співачки, який мав відбутися 4 березня на Жальгіріс Арені у Литві, скасували.