Ксенія Мішина взяла паузу після ролику російською мовою, а вже сьогодні вийшла на зв'язок. Вона опублікувала в інстаграм сторіз нові фото й відео.

До слова "Ты устанавливаешь правила": Мішина нарвалася на хейт через відео, де говорить російською

Ксенія Мішина вийшла на зв'язок після скандалу

Ксенія Мішина показала, як займається в залі, робить присідання. Згодом розповіла, що повертається з Анталії у "рідні краї". Тобто вона продовжила робити контент, який був і раніше.

Починаємо день зі спорту. Далі сьогодні — довга дорога,
– розповіла Мішина.


Ксенія Мішина / Фото з інстаграм-сторіз

Вочевидь, акторка вирішила не згадувати про скандальний подкаст. Це не дивно, адже користувачі навіть не мали можливості прокоментувати відео ні в інстаграмі, ні в ютубі. Складається враження, що Мішина вдає, наче нічого не сталося.

Детальніше про скандал

Під час відпочинку на Балі Ксенія Мішина доєдналась до запису подкасту з фітнес-тренером Сергієм Пилькевичем. Він українець, який живе за кордоном. Відео з акторкою має англомовну назву, а в анонсі проскакують цитати акторки англійською. Але насправді вся розмова ведеться російською мовою.

Мережу обурило відео з акторкою, адже з початку повномасштабного вторгнення вона перейшла на українську. Ба більше, зараз вона є ведучою телешоу "Я люблю Україну", яке канал називає "найпатріотичнішим шоу країни".

Після негативної реакції юзерів коментарі до інтерв'ю на YouTube-каналі "BODYMAKER" та інстаграм-сторінках Мішиної та Пилькевича вирішили вимкнути.

Втім, зауважимо, що це не перший подібний скандал з акторкою. Раніше у себе в інстаграмі, в одній із публікацій, вона розмірковуючи про вплив російської пропаганди, повідомила, що народилася в Севастополі, у "місті російських моряків". І додала, що історія України в дитинстві викликала в неї "нудоту".

Водночас вона заявила, що з переїздом до Києва її ставлення до всього українського змінилося.

А у 2022 році Мішина заявляла, що "любов до країни вимірюється не мовою, і навіть не паспортом".