Гурт "Бумбокс" зараз виступає Європою з "Дронотуром". 22 лютого колектив зіграв концерт у Гаазі, де Андрій Хливнюк висловився про свої російськомовні хіти.

До слова Дмитро Кулеба назвав улюблені українські гурти: кого слухає політик

Коли Хливнюк заспіває російські хіти

Фронтмен гурту розповів, що днями журналістка запитала його, коли знову гурт виконуватиме російськомовні пісні, адже їх люблять у всьому світі. Андрій Хливнюк назвав умову.

Та без проблем! Масове повстання, убивство лідерів Кремля, спалення нах*р того Кремля. Росіяни нанизують голови і ср*ки цих довб***бів просто на стовпи. І, будь ласка, буде все, що ви хочете,
– висловився музикант.

Після цієї заяви публіка вибухнула оплесками. Співак додав, що Україна є багатонаціональною державою, тоді як Росія – це просто територія, яка опинилася під владою "лютих упирів".

"Добрі люди, які сьогодні тут зібралися, вони, у принципі, космополітичні, як мені здається. Україна – багатонаціональна держава насправді, і багаторелігійна, і мультикультурна. Ви можете бути представником будь-якої етнічної групи", – зауважив Хливнюк.

Андрій Хливнюк про те, коли співатиме російською: відео

Чим займається Андрій Хливнюк

  • Зараз Андрій Хливнюк служить у війську, він є пілотом ударного дрона Punisher. Артист є командиром підрозділу та двох екіпажів.
  • Водночас музикант має можливість поєднувати службу та концерти гурту "Бумбокс". Хоч через виїзди за кордон його хейтять, Хливнюк наголошує, що виступи забезпечують і колектив, і його благодійний фонд.
  • Нещодавно Андрій Хливнюк отримав відзнаку Ради національної безпеки й оборони України – нагрудний знак "Захисник України". Його вручають за внесок у безпеку й оборону країни та сумлінну військову службу.