Блогерка Катерина Репяхова зранку розповіла, що її плани на трохи змінилися. Їй довелось відвезти сина в садок, хоч з понеділка цим мав займатися чоловік – Віктор Павлік.

Дивіться також Постійно чогось не вистачає, – тещі Віктора Павліка не можуть нарахувати пенсію

Скільки коштував ремонт авто Павліка

Зіркова дружина пояснила, що натомість Віктор Павлік повіз свій автомобіль на ремонт. Восени минулого року хтось скинув щось важке на машину, через це розбилося панорамне скло.

На щастя, автівка виконавця була застрахована. Віктору Павліку знадобилось провести певний час за бюрократичною тяганиною. Та завдяки цьому страхова виплатила суму на ремонт.

Добре, що машина застрахована, для неї і викликали поліцію,
– розповіла Катерина Репяхова.

На ремонт страхова компанія виплатила Віктору Павліку 7 тисяч доларів (понад 250 тисяч гривень). Тоді як послуга страхування обійшлась йому на дві тисячі доларів дешевше.

Віктор Павлік відвіз авто на ремонт після пошкодження: відео

Скільки коштує автівка Віктора Павліка

  • У березні минулого року Катерина Репяхова продала свою Toyota C-HR, Віктор Павлік продав і свою машину. Натомість артисту купили біленький кросовер Land Rover Discovery Sport, який коштує щонайменше 2 мільйони гривень.
  • Як пояснювала зіркова дружина, Віктор Павлік усе життя проводить у роз'їздах та гастролях. На Land Rover він їздив більшу частину життя, тому знову повернувся до омріяної автівки.