Так, вона зізналася, де народжуватиме й розповіла, як обирала клініку. Крім того, Іванна зізналася, чи будуть в неї партнерські пологи.

Не пропустіть Усе контролює, – Єфросиніна розповіла про Зеленського і зізналася, чи вважає його другом

Як і де Іванна Онуфрійчук планує народжувати

Телеведуча пояснила, що з огляду на те, що з сім'єю зараз живе у Швейцарії, то народжувати планує також тут. Вона розповіла, що клініку шукала недовго й обрала сучасний варіант.

Тут мені сподобалося, що в одній з пологових кімнат, за бажанням жінки та з дозволу лікарів, можна народжувати у ванній,
– поділилася знаменитість.

Іванна додала, що вони з коханим планують партнерські пологи, оскільки Алмаз сам цього хоче.

Єдине, за що я хвилююся, це за те, що Алмаз досить емоційний, а лікарі не радять брати на парні пологи емоційну людину. Кажуть, що зайві емоції поряд можуть збивати жінку та не давати розслабитись і зосередитись. Та я сподіваюся, що мені все ж вдасться налаштувати чоловіка правильно,
– підкреслила Онуфрійчук.

Що відомо про вагітність Іванни Онуфрійчук

  • Про вагітність телеведуча оголосила у квітні цього року. Пара ретельно її планувала. Зокрема, подружжя відмовилося від шкідливих звичок. Також вони вживали вітаміни.
  • З огляду на те, що чоловік Іванни з Казахстану, а вона з України, то в них буде інтернаціональна сім'я. Відповідно, дитина зростатиме в міжкультурному середовищі.

"Я поважаю свого чоловіка і його походження, тому, думаю, що дитина буде пізнавати мови, традиції, спосіб життя і релігії обох батьків, любити й поважати обидві культури", – підкреслила знаменитість.

  • Родина наразі планує жити у Швейцарії.