Нещодавно продюсерка розповідала, що її син Андрій підтримує зв’язок зі своїм зірковим батьком Потапом. За словами Ірини, співак – зразковий тато.

Цікаво Готовий до шлюбу та дітей: де зараз і чим займається Позитив

Де зараз і чим займається донька Горової

Продюсерка розповіла, що її 26-річна донька Наталія – заміжня та наразі перебуває у Варшаві. Водночас дівчина працює маркетологом в IT-компанії. ЇЇ робота не потребує постійного перебування в конкретному місті, тому вона може спокійно подорожувати.

Донька Горової має можливість час від часу приїжджати до Києва, щоб побачитися із зіркової мамою та домашнім улюбленцем – песиком Жоріком.

Нещодавно була в Києві тиждень, приїде скоро ще. Без чоловіка, сама приїздить. Чоловік у неї іноземець, він не ухилянт! Наталія робить все для того, щоб приїхати і побути з нами. А тепер залишила мені ще свою собачку Жоріка, за якою сумує, а я мучаюся, бо багато справ, а за ним потрібен догляд,
– поділилася Ірина.

Що відомо про перший шлюб Горової

  • У 1994 році продюсерка вийшла заміж за репера UGO, справжнє ім'я якого – Юрій Горовий. Вже у 18-річному віці Ірина стала мамою доньки. Дівчинку пара назвала Наталією.
  • Втім, у стосунках подружжя почалася криза. Ірина та Юрій більше не відчували того кохання, яке було раніше. Вже через деякий час Горова почала зустрічатися з Потапом, з яким згодом розвиватиме спільний бізнес.
  • У 1999 році продюсерка вдруге вийшла заміж, а Потап та UGO стали близькими товаришами. В Олексія та Ірини народився син Андрій, але подружжя розлучилося у 2014 році.