На пресконференції напередодні свого київського концерту Jerry Heil та alyona alyona відповіли на запитання журналістів, передає Show 24. Одне з них стосувалось скандалу з Іриною Фаріон та псевдонімами артисток.

Цікаво Це лотерея, – Jerry Heil і alyona alyona зізналися, яке місце хотіли зайняти на Євробаченні

Мовознавиця також додала, що неможливо зрозуміти, чи артистки є українками, чи ні, оскільки вони виступають під англійськими іменами. Реперка не стала різко висловлюватися про Фаріон, зазначивши, що в цьому немає сенсу.

Відповідати цькуванням на цькування – це сіяння негативу. Що, треба було підійти й запитати, чому Ірина, а не Ярина?
– підкреслила alyona alyona.

Водночас Jerry Heil запевнила, що кожен має право на власну думку. Втім, співачка, одразу після скандальних заяв Ірини, почала шукати інформацію про походження імені та прізвища мовознавиці.

"Можемо помірятись циць*ами, у мене точно більші", – пожартувала реперка.

Alyona Alyona та Jerry Heil про скандал з Фаріон: дивіться відео онлайн

Що сказала Ірина Фаріон у бік представниць Євробачення-2024

  • У лютому 2024 року стали відомі імена переможниць Нацвідбору на пісенний конкурс Євробачення – alyona alyona і Jerry Heil. Однак вибір глядачів і журі не сподобався Ірині Фаріон. Мовознавиця обурилася, що не може ідентифікувати артисток як українок, оскільки ті мають англійські псевдоніми.
  • Що з ними? Вони звідки? Альона приїхала із Саратова? З Петербурга, з Москви, якщо вона Альона? Власне ім'я – це ідентифікатор. А та звідки приїхала? З Великої Британії? Зі США? Ганьба на весь світ!
    – зазначила Фаріон.

  • Ба більше, Ірина засудила двомовність пісні Teresa & Maria, з якою артистки виступили в Мальме, у Швеції.