Питання зміни прізвища Горняк зацікавило її шанувальників у інстаграмі. Наразі Христина не має змоги зайнятися цим питанням.

Цікаво Христина Горняк чесно сказала, чому не залишається жити в Україні

Горняк розсекретила, чому не змінила прізвище ексчоловіка

Як розповіла блогерка, рішення взяти прізвище Володимира Остапчука, вступаючи з ним у шлюб, було свідомим. Однак, зараз змінити його складно через низку бюрократичних процедур, які потребують багато часу. До того ж Горняк зараз живе на дві країни, що ускладнює процес.

Я приватний нотаріус, у якого прізвище пов'язане з дуже багатьма документами, печатками, доступами до реєстрів. А ще – мої закордонні паспорти, візи, дозвіл на проживання в Європі. Це все для мене наразі важливо, тому я не змінюю паспорт і прізвище!
– розтлумачила вона.

За словами Христини, її мама не змінювала прізвище від свого попереднього чоловіка, аж допоки вдруге не вийшла заміж. Тож вона вважає, що в цьому немає нічого поганого.

Давайте більше не підіймати цю тему. Не хайпувати на ній. В цьому немає жодноно сенсу,
– зазначила Горняк.

Горняк відповіла про зміну прізвища
Горняк відповіла про зміну прізвища / Скриншот з інстаграму блогерки

Що відомо про шлюб Горняк і Остапчука

  • Пара одружилась восени 2020 року. Вони активно показували своє особисте життя у соцмережах: поширювали світлини з подорожей, відвідин різних заходів і просто побутові моменти.
  • Вже наприкінці жовтня 2022 року у мережі стали ширитися чутки, що подружжя розлучилось. Згодом ця інформація підтвердилась, адже Володимир поширив світлину з новою обраницею – блогеркою Катериною Полтавською.
  • Зараз Остапчук і Горняк не можуть поділити двоповерховий будинок під Києвом у котеджному містечку "Золоче Прованс". За словами Христини, вона має на нього такі ж права, як і ексчоловік, адже вони почали будувати його ще в шлюбі.
  • Натомість Володимир не збирається ділити будинок з колишньою дружиною. Він планує там жити з новою дівчиною Катериною Полтавською. Пара вже обрала інтер'єр кімнат і займається пошуком меблів до житла.