У межах благодійного європейського туру музиканти збирають кошти на спецпідрозділи Головного управління розвідки, а також – на допомогу сім'ям постраждалих та загиблих розвідників.

Цікаво Взяв його за шию, – Фагот пригадав жорстку бійку з путіністом Звєрєвим на новорічній вечірці

Росіяни зірвали концерт ТНМК у Словенії

За декілька годин до концерту, власник клубу відмовився надати музикантам своє приміщення для виступу. Чоловік почав дивно поводитися та ображати їх. Зокрема, назвав їх "неонацистами". Виявилось, що причиною цього є російська пропаганда, яка активно працює у Любляні.

Дізнались згодом, що в Любляні активно діють російські пропагандисти. Вони бойкотують усі українські мітинги, роблять усе можливе, щоб наші івенти скасовували. Ці люди зателефонували власнику клубу, сказали, що ми – "нацисти", ведемо агресивну пропаганду і хейтспічі,
– розповів директор гурту Святослав Румежак.

Артисти спробували пояснити власнику, що все пройде спокійно та без скандалів. Однак, той категорично відмовився дозволити їм виступити. Але ТНМК розв'язали цю проблему. Музиканти знайшли інше приміщення, у якому й провели концерт. Це вдалося зробити завдяки діаспорі українців в Любляні.

Власник клубу не погодився і скасував виступ з "аргументом", що ми агресивно налаштовані, а він за мир. Оперативно почали шукати вихід з ситуації. Завдяки нашій колезі ми отримали залу безплатно,
– висловився директор гурту.

Вже не вперше концерти українців за кордоном скасовують

  • У червні минулого року скасували концерт Артема Пивоварова у Цюріху. Це зробила влада швейцарського міста. Згодом команда артиста домовилась з іншим майданчиком, але й там виступ не відбувся. Тож співак із своєю командою дали концерт просто неба.
  • Ще у вересні 2023 року Надя Дорофєєва мала запланований концерт у Відні, але скасувала його за кілька годин до початку. А все тому, що зірка стала жертвою шахраїв, які прикривалися волонтерством.
  • Організатори замовили виступ співачки, зазначивши, що це буде благодійний концерт. Надя погодилася та навіть зробила знижку. Однак, коли співачка приїхала на концертний майданчик у Відні, то була здивована. Тому що не було виконано жодних зобов'язань та навіть не привезли мікрофонів. Зірка вирішила скасувати свій виступ.