Всупереч тому, що Григорій Решетник не підлягає мобілізації за чинним законодавством, оскільки він багатодітний батько, ведучий не відкидає такого сценарію, що теж може опинитися на фронті.

До слова Оля Цибульська чесно сказала, чи приходила її чоловіку повістка

Чи готовий Григорій Решетник іти воювати

Григорій чесно зізнався, що готовий до цього, якщо всі багатодітні батьки йтимуть і він буде потрібен на передовій.

Решетнік стверджує, що не вдаватиметься до хитрощів: не даватиме хабаря, не ховатиметься й не виїжджатиме за кордон. Крім того, ведучий – військовий психолог, закінчив військову кафедру, свого часу приймав присягу й нині має звання лейтенанта в запасі. Тому, як каже зірка, у потрібний момент чи у якійсь критичній ситуації не розгубиться.

Це може звучати досить пафосно і дехто скаже "хотів би — вже б пішов", але я спробую аргументувати. Я хлопець з Миколаєва, і ми завжди з друзями йшли до кінця. Я два роки ходив на військову кафедру у військовий інститут. Я обов’язково піду захищати свою країну, коли дійде черга, коли там буду ефективніший, ніж тут. Я не спатиму, коли всі багатодітні підуть,
– пояснив Решетник.

На питання "Чому він досі не на фронті" ведучий відповідає: ще не прийшла його черга. Мовляв, закон він не порушує й активно допомагає ЗСУ.

"Я не порушую закон. Я відповідальний перед сім’єю. Я направду відчуваю свою ефективність в публічній діяльності. Ми допомагаємо хлопцям з ЗСУ. Я зі своїм народом. Я не хочу зараз моделювати негативні сценарії", – резюмував Григорій.

Дивитися онлайн інтерв'ю Григорія Решетника Аліні Доротюк:

Хто з зірок захищає наразі Україну

Із початку повномасштабного вторгнення чимало зірок добровільно пішли захищати Україну. Своє цивільне зіркове життя на військове проміняли:

  • співак Віталій Козловський;
  • лідер гурту ТАРТАК Сашко Положинський;
  • хореограф Дмитро Дікусар;
  • соліст гурту O.Torvald Женя Галич;
  • актор Гарік Бірча;
  • актор Ахтем Сеітаблаєв;
  • актор Андрій Федінчик та багато інших.