Крім того, військовий взяв участь у зніманнях відомого гумористичного шоу. Востаннє Гарік був на телеекранах у квітні 2023 року. Тоді він на 10 днів приїхав з фронту додому та знявся у "Лізі сміху".

Не пропустіть Дмитро Дікусар, який служить в ЗСУ, поділився головними розчаруваннями після 2 років війни

Гарік Бірча вперше за понад 9 місяців з'явився на публіці

З'ясувалося, що цього разу актор повернувся додому у п'ятиденну відпустку. За цей час він встиг знятися у спецсезоні "Ліги сміху. Волонтерський десант 3", де з Євгеном Кошовим став ведучими.

Під час своєї п'ятиденної відпустки з фронту він (Гарік Бірча – 24 Канал) доєднався до знімань шоу "Ліга сміху". Це вперше з квітня 2023 року, коли шоумен з'явився на публіці та знімальному майданчику,
– зазначив Слава Дьомін.

"Слава ПРО": дивіться відео онлайн

Гарік Бірча служить в ЗСУ

  • У розпал повномасштабної війни актор мужньо став на захист своєї Батьківщини, вступивши до лав ТРО у Києві.
  • Пізніше він перейшов на службу до Збройних Сил України, зокрема, приєднався до спеціальної добровольчої роти "Берлінго".
  • Як виявилося, Бірча, актор з військовим досвідом, він розповів, що мав попередню бойову підготовку.
  • За рік служби йому надали звання старшого сержанта.

"На початку сформувалася окрема спеціальна рота і ми виконували завдання по захисту Києва та Київської області. Потім на базі цієї роти, яка вся з добровольців складалася, було створено спеціальний окремий батальйон і там я обійняв посаду командира взводу забезпечення. Звання було – старший сержант, а за рік служби я вже головний сержант", – розповідав захисник.