Також на відкриття готелю завітали всесвітньо відомі особистості. Зокрема, модель Наомі Кемпбелл, акторка Ванесса Хадженс, тенісистка Емма Радакану, акторка Ідріс Ельба, музикант Марк Ронсон.

До речі Розривний виступ Ашера та поцілунки Тейлор Свіфт: які світові зірки завітали на Супербоул-2024

На виступі Джей Ло у Дубаї були росіяни

Спершу знаменитість продемонструвала публіці ефектну сукню на червоній доріжці. Вона була чорного кольору, обтисла на талії та розширена до низу. Лук доповнювали білі рукавички та високі підбори. Зверху артистка накинула на плечі чорну накидку такого ж стилю, як і сукня.

А от для виступу Джей Ло одягнула блискучий комбінезон фіолетового відтінку. Є припущення, що зірка отримала захмарний гонорар від організаторів – 5 мільйонів доларів.

На захід були запрошені громадяни країни-агресорки, які підтримують путінський режим і війну, розпочату Росією проти України. Йдеться про ведучого Андрія Малахова, акторку Равшану Куркову, ведучу Олену Лєтучу з чоловіком, дружину репера Мота Марію Мельникову, яка народилась у Львові, але теж підтримує вбивство українців.

Схоже, у Дубаї нікого не турбує, що Росія стирає з лиця земля українські міста та влаштовує геноцид наших громадян.

Позиція Джей Ло щодо війни проти України

На початку повномасштабного вторгнення Росії, зірка робила репост міжнародної організації Global Citizen з інформацією, як можна допомогти Україні.

"Світ спостерігає за несамовитими новинами про вторгнення Росії в Україну. Обробити потрібно одразу багато, але є способи, якими ми всі можемо підтримати Україну із будь-якої точки світу. Прогортайте, щоб дізнатися, як допомогти і підняти свій голос за мир і справедливість, а потім перейдіть за посиланням у нашій біографії, щоб дізнатися більше", – йшлося у повідомленні.

Згодом Лопес виступила на гала-вечорі LuisaViaRoma в Італії на підтримку України. Виручені кошти були спрямовані на допомогу українським біженцям, які були змушені покинути домівки через війну.