До того ж жінка розкрила подробиці свого життя з моменту загибелі Кузьми. За її словами, то було справжнє "божевілля".

До слова Що ти дивився, – зірка "Я, Побєда і Берлін" емоційно звернувся до тих, хто не дивиться наше кіно

Що ж сталося зі Світланою Бабійчук після смерті Кузьми

За словами дружини Скрябіна, їхній шлюб був суцільною пригодою. Вона порівняла союз із Кузьмою з шаленим життям двох вогнів. Чоловік навіть після смерті не подарував жінці спокій, залишивши після себе величезний скарб у вигляді своєї творчості.

Мені здається, що в мене все життя було божевільне, навіть зараз він не дав мені спокою, пішов і залишив такий свій величезний скарб: пісні, книжки і все решта. Це все було від початку і до кінця дуже шалене життя двох таких вогнів,
– зізналася Бабійчук.

Інтерв'ю дружини Скрябіна : дивіться відео онлайн

Чи з'явилося у серці Світлани місце для нового кохання

Жінка висловилася про нове кохання фразою з пісні Кузьми "Остання сигарета".

В Андрія є такі слова: "Що буде з нами, знає тільки Бог", так що це знає тільки Бог,
– загадково відповіла дружина Скрябіна.

Також Світлана додала, що для неї було дуже важливим, аби фільм про її чоловіка побачили в першу чергу військові. За словами жінки, Андрій би цього теж дуже бажав.

"Я, Побєда і Берлін": дивіться онлайн трейлер фільму

Про що кінострічка "Я, Побєда і Берлін"

  • За сюжетом фільму, звичайний хлопець та музикант-початківець на ім'я Кузьма вирушає до Берліна разом зі своїм другом Бардом на старій машині "Побєда". Там він планує обміняти раритетну автівку на бажаний шестисотий "Мерседес" у відомого колекціонера.
  • Кузьма обіцяє повернутися додому на новій машині своїй коханій дівчині Барбарі, а також встигнути на виступ разом зі своїми друзями з гурту. Однак подорож виявляється повністю несподіваною та сповненою непередбачуваних ситуацій.
  • Режисером фільму є Ольга Ряшина. Продюсерами стрічки стали : Олексій Терентьєв, Юрій Артеменко та Ольга Пантелеймонова. У головних ролях знялися Іван Бліндар, Марія Стопник та Володимир Гева.