Євгенія Власова народилася в Києві у сім'ї акторки та співака, пише Show 24. Ще в дитинстві вона захопилася музикою та ходила у дитячий хор тихцем від матері.

До слова Поїздки за кордон та стриманий образ: куди подівся Дзідзьо та чим він зараз займається

Початок кар'єри Євгенії Власової

Після школи Євгенія вступила до музичного училища Глієра на відділення вокалу, де з першого курсу співала та брала участь у конкурсах.

У 2000 році Власова познайомилася з Дмитром Костюком. Спершу він стає її продюсером, а потім чоловіком. Співачка випускає хіти "Я – живая река,"О тебе", "Ветер надежды" та інші.

У 2004 році Євгенія Власова стає мамою – у неї народилась донька Ніна. Через певний час співачка розлучилась з чоловіком після принижень та зрад, хоч згодом вона зізналась, що насправді не кохала. Але навіть без продюсера артистка продовжила свою музичну кар'єру, випускала нові пісні, виступала на конкурсах.

Євгенія Власова – "Не забувай": дивіться відео онлайн

Раптове зникнення зі сцени

У 2009 році Євгенія Власова несподівано зникла зі сцени. На той час преса гуділа новинами про те, що у співачки рак і вона перенесла операцію через виявлену пухлину. Також їй рекомендували пройти хімієтерапію. У 2016 році Євгенія Власова офіційно взяла творчу паузу. Наступного року вона перенесла ще одну складну операцію, до якої призвели ускладнення через попереднє втручання.

Євгенія Власова згодом заявила, що насправді вона не хворіла на рак. Вона пояснила, що ніколи не мала онкологічного захворювання, а думки про рак з'явилися через рекомендацію лікаря про хімієтерапію. Преса на той час не хотіла уточнювати чи розбиратися в деталях, тому їй довелося жити у брехні.

Ось тепер на мені якесь дивне клеймо (нещасної і хворої). Ненавиджу це все! Довго мовчала! В основному заради людей, для яких я стала надією на одужання! Ненавиджу давати інтерв'ю і більше не буду. Я жива! Здорова! Працюю,
– писала артистка.

Того самого року співачка вперше за довгий час випустила сингл "Відчуття".

Євгенія Власова – "Відчуття": слухайте онлайн

У 2021 році Євгенія Власова повернулась на велику сцену, але цього разу вийшла на паркет. Вона взяла участь у "Танцях з зірками", де розповідала більше деталей зі свого життя.

Де зараз Євгенія Власова

Співачка зустріла початок повномасштабного вторгнення у Києві. Вона ховалась від обстрілів з мамою та донькою у підземному гаражі. На другий день в матері почали відмовляти ноги через постійний холод та сутінки.

На початку цього року Євгенія Власова вийшла на зв'язок та розповіла, що виїхала до Чехії. Її не було в Україні вже понад півтора року. Зараз вона займається не так музичною кар'єрою, як духовними практиками.

На сьогодні в першу чергу вже, напевно, це духовний практик, який працює з людьми через голос, вібрацію, частоти. Мені здається, що я займаюся тим, що я люблю, і до чого йшла дуже багато років. Таких важких років. Це ще 20 років тому не дуже потрібно було людям,
– розповіла Євгенія Власова.

Як змінилась Євгенія Власова / Фото з інстаграму