Минулого року учасниця від Іспанії Сандра Валеро зайняла 2 місце в рейтингу з треком Loviu. Відомо, що дитячий пісенний конкурс необов'язково має відбуватися у країні-переможниці.

Цікаво Букмекери оновили ставки на Євробачення-2024: яке місце зараз пророкують Україні

Дитяче Євробачення-2024 відбудеться в Іспанії

Виконавчий керівник Дитячого Євробачення Мартін Остердал висловився, що вже з нетерпінням чекає пісенного конкурсу в Іспанії. Цього року відбудеться вже 22 сезон дитячого шоу.

Ми вдячні RTVE за погодження провести 22-й сезон конкурсу, який надає молодим артистам з усієї Європи неймовірну платформу для демонстрації свого таланту. Ми з нетерпінням чекаємо фієсти, яка відбудеться в Іспанії цього року!
– сказав Остердал.

На Дитячому Євробачення-2023 перемогла конкурсантка з Франції Зої Клозюр із треком Coeur. Утім, французьке телебачення передало право на ведення конкурсу Іспанії, учасниця якої посіла друге місце. Там дуже зраділи такій пропозиції та погодилися.

"Ми впевнені, що іспанська публіка також сприйме це оголошення з великим ентузіазмом і зустріне спільноту Євробачення з обіймами", – додала голова делегації Іспанії на Дитячому Євробаченні Ана Марія Бордас.

Місто проведення конкурсу й дата поки що залишається невідомою.

Хто представляв Україну на Дитячому Євробаченні-2024

  • Учасницею від нашої країни була 9-річна Анастасія Димид. Виконавиця зайняла 5 місце у пісенному конкурсі зі 128 балами: 83 – від глядачів та 45 – від професійного журі.
  • Анастасія з'явилась на сцені в Ніцці в цікавому образі – героїні японського мультфільму Сейлор Мун. Також на екрані можна було побачити кадри з аніме.
  • Водночас Димид мала у руках "магічний" жезл, який символізував перемогу добра над злом. Юна виконавиця співала пісню "Квітка", у якій йдеться про любов матері до своєї дитини.