Стиліст Данило Грачов народився у Донецьку, пише 24 Канал. Він добре навчався і хотів вступити до медичного університету, але за порадою мами пішов у педагогічний.

Цікаво Голос Добі та зірка "Довгоносиків": як зараз живе і чим займається актор Віктор Андрієнко

Данило захопився модою з шостого класу, але не знав, де здобути таку освіту в Донецьку. Тому освоїв курс історії костюма в модельній школі, навчився крою і шиття. Після навчання він пробував себе в журналістиці, працював вчителем англійської мови.

Розвиток кар'єри ведучого стартувала у Донецьку, де він вів токшоу на місцевому каналі. Але у 2008 переїхав до Києва, де кардинально змінив імідж і почав привертати увагу продюсерів передач, зірок й інших.

Так Данило Грачов став фешн-експертом у шоу "Богиня шопінгу" (його транслювали з 2012), де оцінював образи героїнь. У 2014 він стає членом журі в шоу "Моду народу", де дає поради про вбрання та стиль. Чоловік став популярним і впізнаваним в Україні, він часто з'являвся на публіці з Катею Сільченко, Машею Єфросиніною.


Данило Грачов на "ТЕТ" / Скриншот з ютубу

Як Грачов був затятим українцем

У період 2013-2014 року, коли відбувалися події Революції Гідності та окупації Криму й Донбасу, Данило Грачов був дуже активним у соцмережах. Він відвідував Майдан і засуджував тогочасних політиків, висміював колаборантів.

І в цій смуті є надія. А от совісті в них немає! Але чи потрібна вона нам тепер, їхня совість? Чи що там у них замість неї?
– писав ведучий 22 січня 2014, коли стало відомо про перших загиблих на Майдані.


Данило Грачов на Майдані / Фото з його інстаграму

Данило публікував безліч фото з українською символікою. Частенько сміявся з російських зірок та їхніх образів. Він закликав про мир та єдність у країні.

"Я народився і виріс у Донецьку. Я прожив там більшу частину життя. Останнім часом я багато їжджу Україною і спілкуюся з різними людьми. Частіше це молодь, студенти. Можу вам сказати точно: це люди, які вірять в Україну. Вони вірять в те, що Україна – одна, Україна – єдина. І я теж у це вірю", – казав стиліст.

Данило Грачов закликає зберегти єдність: відео

"Скільки коштує Батьківщина?"

Патріотичності Данила Грачова вистачило до 2015 року, коли його запросили на російський канал і ранкове шоу "Кава з молоком". Він пристав на цю пропозицію.


Данило Грачов на пропагандистському каналі / Фото з його інстаграму

Росіяни не забули про його попередні дописи, тому стали звинувачувати в русофобії. Тому він просив вибачення за всі проукраїнські публікації і заявив, що надалі "не буде лізти туди, де не є експертом". Перед українцями ведучий теж спробував виправдатися.

"Коли мені надійшла ця пропозиція, я злякався, скажу чесно, потім дуже довго сумнівався. Відразу скажу, проєкт буде без політики, негативу та жерсті. Я розумію, що мене хтось не зрозуміє і не підтримає. Але я хочу сказати головне – моя робота зараз тут, а моє серце в Україні. Я завжди був із вами відвертим, не приховував своїх поглядів, таким і лишаюся. Нехай хтось зі мною не погоджувався. Мій будинок у рідному Донецьку та у улюбленому Києві. Я українець і пишаюся цим. Для мене це відповідальний крок, але, сподіваюся, я ухвалив правильне рішення", – писав Данило.

Щоб затвердитися в російському суспільстві, Грачов ще й одягнув футболку з обличчям Путіна. Тоді з риторичним запитанням до нього звернулась Анастасія Приходько: "Мені цікаво лише одне, скільки коштує батьківщина?".


Грачов вистелювався перед росіянами / Скриншот

У 2021 році Данило Грачов став ведучим шоу "Богиня шопінгу", тільки в Росії. Так, росіянам продали адаптацію формату української студії.

Нуль реакції на вторгнення – де зараз Данило Грачов

Данило Грачов замовчував повномасштабне вторгнення, усії трагедії війни та цинічні вбивства українців росіянами. Він "красномовно" висловив свою позицію 22 лютого 2022 року.

Іноді краще злитися. Стати невидимим, непомітним. Ніби нічого немає. Ніби тебе не торкається. Спостерігати, за всім стежити, бачити всіх. Мовчати, сподіватися. Іноді непомітність незамінна та необхідна,
– писав ведучий.


Скриншот з інстаграму

Так Грачов і вчинив: боягузливо злився з простором і удав, що нічого не відбувається. Цим він займається і зараз. Шоумен Анатолій Анатоліч привернув увагу до того, що Данило Грачов залишається в Росії попри геноцид українців та війну.

Тепер у фешн-експерта є шанс стати ще кращою маріонеткою пропаганди, замінивши історика моди Олександра Васільєва у шоу "Модний пріговор" на "Пєрвом каналє". Останній засудив війну і виїхав до Франції. На думку Анатоліча, такі люди, як Грачов, дуже корисні Росії.

"Зараз Даня претендує на роль ведучого в програмі "Модний вирок" на відверто пропагандистському каналі. На жаль, такі "дончани" дуже цінний ресурс для росіян, бо вони підтверджують тези про "бомбили Донбас" і "руський Донбас". Цікаво, чи лишився в цього чм*ні український паспорт, щоб їздити за кордон, але паспорту так званої ДНР у нього точно немає".


Анатолій Анатоліч про Данила Грачова / Фото з інстаграм-сторіз