Учасники гурту планують зібрати пів мільйона гривень на придбання FPV-дронів для Збройних Сил України. Тож закликають шанувальників долучитися до хорошої справи.

Цікаво Лідер БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ показав архівне фото з батьком: як вони виглядають зараз

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ оголосили збір для військових

Сьогодні БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – 25 років! З цієї нагоди, ми оголошуємо свій перший святковий збір на FPV-дрони для ЗСУ. 25 років – 25 FPV-дронів. Єдине наше бажання у цей день – таке ж, що і в абсолютно усіх українців. Перемога,
– написав гурт.

У дописі музикантів йдеться, що прихильники мають змогу отримати призи за донати у понад 100 та 300 гривень. Фани також можуть виграти зустріч з гуртом.

Шанувальники зроблять подарунок Збройним Силам України, а гурт своєю чергою, подарує призи своїм прихильникам: завдяки донатам понад 100 та 300 гривень у фанів є можливість виграти брендовану продукцію з автографом та навіть особисту зустріч з гуртом,
– додали вони.

Підтримати збір можна за посиланням.

Також з нагоди 25-річчя гурт поділився ексклюзивними кадрами зі своїх перших концертів на початку 2000-их.

Архівні кадри БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ
Архівні кадри БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ / Фото менеджменту артистів

Архівні кадри БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ
Архівні кадри БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ / Фото менеджменту артистів

Що відомо про БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

  • Гурт заснували ще у 1999 році. У 2006 році учасники змінили його назву на Without Limits, коли переїхали до Києва та випустили перший альбом Underground.
  • Згодом музиканти повернули україномовну версію – БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. Гурт прославився на широку аудиторію завдяки участі в співочому шоу "Х-Фактор" у 2016 році. Там вони вразили публіку авторським хітом "Без неї ніяк".
  • Через певний час БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ відіграли перший великий сольний концерт у Києві, а також записали альбоми "5 хвилин" та "Буду з тобою!". У 2018 році музиканти виступили у Палаці Спорту на 10 тисяч людей.
  • Після виходу у світ "Зорі запалали", учасники отримали першу велику нагороду на премії "M1 Music Awards" у номінації "Рок".
  • Від початку повномасштабного вторгнення музиканти дають концерти для мешканців деокупованих міст, а також – для військових, медиків та працівників ДСНС.