Річ у тім, що свято відбувалося за кордоном. До того ж, за даними інсайдерів, там грала російська музика й були запрошені росіяни.

Не пропустіть Донька Ірини Горової вийшла заміж: зворушливі весільні кадри

Молодята вирішили провести своє весілля в замку Мімі, розташованому в молдавському селі Бубльбоака. Ця історична споруда є одночасно виноробнею та архітектурною пам'яткою 19 століття.

Однак вибір музичного супроводу для першого танцю молодят викликав певні суперечки. Пара танцювала під пісню "Когда ты плачешь" від гурту Machete, лідер якого, Ярослав Малий, раніше робив неоднозначні заяви щодо війни в Україні та зберігає мовчання після початку повномасштабного вторгнення Росії. Крім того, в березні 2023 року бенд презентував свій новий альбом у Москві.

Єва Коршик з нареченим виконали весільний танець / Відео з інстаграму

Зауважимо, на святі, окрім Ані Трінчер, були й інші українські блогери. Зокрема, дівчина Тараса Цимбалюка Світлана Готочкіна. Вона, що цікаво, зловила весільний букет.

За повідомленнями ЗМІ, багато гостей відмовилося йти на весілля, оскільки наречений запросив на святкування своїх російських рідних і друзів.

Водночас підкреслимо, що під час свята молодята зробили аукціон на підтримку ЗСУ. Вони розіграли рукавички Усика з його підписом.

Весілля Єви Коршик / Скриншоти з інстаграм-сторіс

Що відомо про стосунки Єви та Сергія

  • Пара вже близько трьох років разом.
  • Їхня історія кохання почалася з випадкової зустрічі в колі спільних друзів. Хоч бачилися хлопець з дівчиною лише раз, через місяць після знайомства Сергій наважився написати Єві повідомлення, у якому зізнався у своїх почуттях.
  • Незабаром закохані призначили побачення в Харкові, куди Сергій спеціально приїхав з Києва. Єва зізналася, що спочатку хлопець не справив на неї особливого враження, але його дбайливість та уважність згодом підкорили її серце.
  • Блогерка розповіла, що вони з коханим одразу почали жити разом, хоча й не рекомендує іншим парам так робити. Проте для них це було правильним рішенням, адже вони відчували, що по-іншому просто не змогли б.
  • Єва також поділилася, що її батько чудово ставиться до Сергія та підтримує їхні стосунки.
  • Пара щаслива разом і тепер в їхньому житті розпочався новий етап.