Політикиня подарувала гурту відзнаку, присвячену двом рокам українського опору. Користуючись нагодою, "Антитіла" також вирішили зробити приємно діячці.

Не пропустіть Ви всі глухі, – відомий режисер Залевський гнівно висловився про трек alyona alyona і Jerry Heil

"Антитіла" отримали відзнаку від прем'єр-міністрки Італії

Джорджа Мелоні вручила українському гурту нагороду з італійським написом, який перекладається як "душу й тіло віддаємо за нашу свободу". Натомість Тарас Тополя подарував політикині вініловий програвач та платівку з треками "Антитіл".

Під час візиту Президента України до Італії пів року тому, прем'єр-міністрка Італії Джорджа Мелоні зізналась, що починає свій ранок з новин про Україну, а також заспівала приспів пісні "Фортеця Бахмут", яку полюбила ще на фестивалі у Сан-Ремо і стала щирим прихильником музики гурту "Антитіла",
– зазначили на сторінці колективу.

Лідер гурту підкреслив, що платівка MLNL, яку вони подарували Мелоні, також містить запис пісні "Фортеця Бахмут".

Українські зірки, які також отримали нагороди

  • Днями відома продюсерка Олена Мозгова похизувалася нагородою від колишнього Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного. Вона отримала нагрудний знак "За сприяння війську".
  • Крім того, фронтмен "Бумбоксу" та військовий Андрій Хливнюк теж розповідав, що йому вручили відзнаку від РНБО. Співака нагородили нагрудним знаком "Захисник України" за значний внесок у національну безпеку та оборону України.