З'ясувалося, що самопроголошений народний артист перебував у розшуку впродовж двох років. Крім того, його ім'я пов'язують з сексуальним скандалом, який відбувся в далекому 2015 році.

Важливо Гроші у крові захисників, – Дантес порівняв Гринкевичів з окупантами, але заступився за Морозюк

Поліція заарештувала Андрія Мацевка

За даними правоохоронних органів, чоловіка затримали на вулиці Івасюка, що на околиці Івано-Франківська. Патрульні вжили оперативних заходів, коли помітили, що невідомий демонстрував дивну поведінку та намагався уникнути зустрічі з ними. Зокрема, помітивши поліціянтів, чоловік відчайдушно намагався втекти з місця події.

При встановленні особи, було з'ясовано, що 38-річний чоловік, знаходиться в активному розшуку Шевченківським управлінням поліції ГУНП у місті Київ, як особа, яка переховується від органів досудового розслідування. Чоловіка запросили до Івано-Франківського районного управління поліції для з'ясування обставин справи та складання відповідних адміністративних матеріалів,
– повідомили в поліції.

Чим відомий Андрій Мацевко

  • Чоловік, який родом з Прикарпаття, декілька разів намагався підкорити талант-шоу. Так, у 2010 році він вперше з'явився на телеекранах у шоу "Х-Фактор", де прославився кумедним виконанням пісень. Втім, через відсутність професійних навичок Андрія не затвердити у проєкт.

Андрій Мацевко на сцені "Україна має талант": дивіться відео онлайн

  • У квітні та жовтні 2011 року Мацевко знову хотів потрапити в шоу "Х-Фактор" і "Україна має талант", проте йому це вчергове не вдалося.
  • Попри те, що Андрій не пройшов у проєкти, він запам'ятався глядачам своїм нестандартним образом і смішним виконанням композицій.
  • Так, після участі в шоу артиста почали запрошувати на корпоративи, весілля та інші свята. Крім того, він випустив свої треки та відеокліпи. Зокрема, на пісню "Ровер їде".

Андрій Мацевко – "Ровер їде": дивіться відео онлайн

  • У 2015 році виконавець потрапив у гучний скандал. ЗМІ поширювали інформацію про його затримання учасниками ГО "Анти Педофілія Луцьк". Річ у тім, що артист нібито запропонував інтимну зустріч 14-річному хлопчику. Водночас сам Мацевко стверджував, що не мав наміру брати участь у будь-яких протиправних діях з підлітком. Він розповів, що хотів лише поспілкуватись. Відтак кримінальне провадження було закрито за відсутністю ознак кримінального правопорушення.
  • У 2021 році Мацевка затримали в Києві, коли він намагався проїхатися в громадському транспорті з підробленим пенсійним посвідченням. За словами співака, документ він отримав від знайомого.
  • Згодом з'явилися нові викриття. Тернопільська журналістка повідомила, що народний артист брав гроші за фото з перехожими.