За словами Андрія, він має стабільно один корпоратив на рік, проте бувають часи, коли замовлень немає взагалі. До початку повномасштабного вторгнення Рибак, як ведучий корпоративів, коштував 1500 доларів.

До слова Треба бути готовим до різних сценаріїв, – Решетник відповів, чи буде 13 сезон "Холостяка"

Скільки заробляє Андрій Рибак

Комік зазначив, що основним джерелом його заробітку є монетизація й реклама в ютубі та інстаграмі. Сума, яку отримує Рибак за канал, становить приблизно 3000 доларів. Проте він частково ділить її зі своїм колегою Олександром Еллертом, який наразі перебуває за кордоном.

Хлопці поділили кошти так: вони обидва отримують порівну гроші за монетизацію на ютубі, проте додатково Рибак має ще прибуток з реклами. За словами Андрія, попри те, що Олександр нічого не знімає на канал, той все одно отримує гроші.

Інтерв'ю Андрія Рибака Славі Дьоміну : дивіться відео онлайн

Також Рибак зазначив, що у місяць витрачає понад 3 тисячі доларів, проте конкретну суму заробітку йому сказати складно. Однак на кількість витрат впливає і його жінка. Аліна має власний інстаграм-магазин, веде активно блог, проте, як каже Андрій, теж користується його грошима.

Подружжя загалом витрачає приблизно 300 тисяч гривень у місяць. Брендовий одяг, їжа в закладах та продукти – головні складники витрат Андрія та Аліни. До того ж Рибак поділився матеріальною метою, а саме – заробити 200 тисяч доларів за рік. Він разом з дружиною хоче купити більшу квартиру.

До речі, я поставив собі за мету заробити 200 тисяч доларів за рік. Ми хочемо купити більшу квартиру, проте таку ціль треба напевно краще формулювати. Я думаю, це правильно з погляду фінансової грамотності,
– ділиться Рибак.

До того ж шоумен поділився тим, що чим більше він витрачає на свою дружину, то більше потім заробляє. Андрій жартома зазначив, що спочатку не вірив у таке, проте навіть зараз шукає цьому логічне пояснення, бо це справді працює.

Що відомо про Андрія Рибака

  • Андрій Рибак брав участь у романтичному реаліті-шоу "Холостячка" у 2020 році. Головною героїнею "Холостячки" була українська актриса та зірка "Кріпосної" Ксенія Мішина.
  • Він залишив проєкт через почуття до дівчини Аліни, з якою згодом Андрій одружився.
  • Зараз шоумен активно веде інстаграм-блог, виступає на стендап-шоу та долучається до зборів ЗСУ.