Андрій Хливнюк в інстаграм-сторіз розповів, що 4 березня розпочалася історія гурту "Бумбокс". Цього року колективу виповнюється 20 років.

До слова Нас хочуть знищити, – Андрій Хливнюк висловився про мобілізацію і закликав не чекати повісток

Андрій Хливнюк поділився архівним фото

З нагоди особливої дати музикант опублікував архівне фото, на якому показав себе 20 років тому. Він позував для шпальт одного з журналів.

З нього не вийшов ні десантник, ні космонавт, зате вийшов талановитий музикант і вокаліст гурту "Бумбокс",
– описують там Андрія Хливнюка.


Андрій Хливнюк 20 років тому / Фото з інстаграм-сторіз

Співак вирішив порівняти себе тоді та зараз, тому поділився ще й свіжим фото з усмішкою на обличчі.

"А це коли житуха потаскала", – підписав артист.


Андрій Хливнюк зараз / Фото з інстаграм-сторіз

Історія гурту "Бумбокс"

  • Український гурт "Бумбокс" заснували у 2004 році троє музикантів: вокаліст Андрій Хливнюк, гітарист Андрій Самойло ("Муха") та Валентин Матіюк.
  • Наступного року колектив випустив дебютний альбом "Меломанія", який записали у рекордно короткий час: 19 годин. Ще через рік виходить друга платівка Family Бізнес. В Україні вона здобула статус "золотої", адже було продано понад 100 тисяч її примірників. Найбільшим хітом вважався трек "Вахтерам", що здобув популярність не тільки в Україні, але й сусідніх країнах. Загалом гурт випустив 8 студійних альбомів, записав чимало дуетів з іншими артистами.
  • На початку повномасштабного вторгнення Андрій Хливнюк став на захист країни, зараз він командир екіпажу бойових дронів. Відео з виконанням пісні "Ой у лузі червона калина" у перші дні великої війни облетіло увесь світ.