Учасниця 7 сезону шоу "Супермама" Тая після обстрілу дитячої лікарні "Охматдит" виклала інстаграм-сторіз з закликом домовлятися з Росією, мовляв, лише "перемовинами можна досягти спокою і миру". Адже вона хоче для своєї дитини мирного життя.

До слова Світ шокований: знаменита Алісса Мілано відреагувала на цинічний обстріл "Охматдиту"

Анатолій Анатоліч розкритикував позицію Таї та, не стримуючи емоцій, поставив запитання, "чому існують такі тупі супермами". Він порівняв її слова з заявами проросійських партій.

Такі нові блогери, які отримали популярність завдяки тому, що їх показали в треш-шоу, своєю тупістю несуть реальні небезпеки. Це просто п**дець. Тупі люди іноді небезпечніше зброї. Бо з їхньої мовчазної згоди творяться страшні речі. Приклад – більшість росіянців, в яких в голові, як у тої супермами,
– висловився шоумен.

Анатолій Анатоліч також написав, що лідерам думок варто нести відповідальність за те, які думки вони нав'язують підписникам. Адже їхня популярність часто буває випадковою, а блог вони використовують лише для монетизації. Ведучий порадив читати книжки, аніж блогерів.

"Навіть не допускайте думку про те, що з росіянами можна миритися. Це ті, хто встромлять холодний ніж тобі у спину при першій нагоді. Не закривайте очі на лінію фронту, це не АТО, це стосується кожного метру нашої держави. Просто, на щастя, основне пекло коїться не в ваших містах, а тут", – підкреслив Анатолій Анатоліч.

Анатолій Анатоліч про заяви супермами Таї / Фото з інстаграм-сторіз

Зауважимо, замість закликів про переговори та сварки у соцмережах, українцям варто підтримувати військо. Про це наголосив Андрій Хливнюк, який помстився окупантам за "Охматдит".