У відео Наталія розповіла, що попри складну ситуацію в країні, ми повинні не падати духом. Однак, були ще деякі неоднозначні твердження.

До речі Вічні синці, втомлений погляд, – Приходько показала, як на ній позначилась війна

Приходько прокоментувала ролик Холоденко

Холоденко вважає, що Україну "ділять", але здаватися не варто. Вона ствердила, що тільки українці можуть визначити своє майбутнє, тому не можна програвати внутрішньо. Психологиня порадила кожному опиратися на власні сили.

Нас зливають, за нас все вирішили. Україну ділять. Будь ласка, не програвайте внутрішньо. Коли ми програємо внутрішньо, у нас дійсно не буде жодного шансу на зміни. Так, зараз складна ситуація, але це час, коли ми самі визначаємо своє майбутнє,
– сказала вона.

У своєму інстаграмі Анастасія поширила відео Холоденко й написала, що не сприймає позицію Наталії. До того ж співачка зазначила, що психологиня лише її дратує.

Якби ви тільки знали, як мене дратує ось ця психологиня. Що вона говорить й для кого? Для батальйону "Монако"?
– написала артистка.

Приходько висловилась про Холоденко
Приходько висловилась про Холоденко / Скриншот з інстаграму співачки

Наталія не забарилась з відповіддю. Вона назвала Приходько "збитою льотчицею" та сказала, що її пісні ніхто не слухає. Також психологиня вважає, що вона нічого поганого українцям не сказала.

Людина співати вміє, але ніхто не слухає, розумієте. Так буває. Мені здається, нічого такого я не сказала, але людину я дратую. А я вам хочу сказати, що мені подобається дратувати людей,
– висловилась Наталія.

Холоденко висловилась про Приходько
Холоденко висловилась про Приходько / Скриншот з інстаграму психологині

Що казала Приходько про інших зірок

  • Анастасія вщент рознесла зрадницю Таїсію Повалій, яка виступила з Кубанським козачим хором на концерті в Кремлі. На концерті вони виконали українську народну пісню "Ти ж мене підманула". Приходько закликала забрати у Повалій громадянство, а також назвала "ш*лавою московською".

  • Артистка неодноразово критикувала репера Потапа за його вчинки під час війни. Зокрема, за пісню "Волонтер", до якої неоднозначне ставлення в суспільстві. А ще співачка захейтила продюсера за проведення часу з росіянами в Дубаї.

  • Також Приходько розповідала, що її не покликали на запис новорічного концерту, бо там була співачка Віра Брежнєва. Виконавиця висміяла її участь у заході. Анастасія зазначила, що якби її покликали, то був би скандал.