Актору було лише 37 років і його застрелили просто посеред вулиці у Лос-Анджелесі. Трагічний інцидент стався близько 3 години ночі в суботу 25 травня.

Важливо Дуже боляче, – Світлана Тарабарова повідомила про горе в родині

Що відомо про смерть Джонні Вактора

Як повідомляє Департамент поліції Лос-Анджелеса, зловмисники начебто намагалися вкрасти каталітичний нейтралізатор з автомобіля актора. Мати жертви, Скарлетт, заявила, що Джонні, не чинив опору і не провокував нападників, але вони застрелили його, перш ніж втекти з місця події. На виклик прибула поліція, і пораненого Вактора терміново доставили до лікарні. Проте, на жаль, врятувати його життя не вдалося.

Правоохоронці розпочали ретельне розслідування для встановлення всіх обставин трагічного інциденту та затримання зловмисників.

Він був справді єдиним у своєму роді, і з ним було приємно працювати кожен день. Наші думки та молитви до його близьких у цей важкий час,
– зазначили на сторінці серіалу, де знімався актор.

У Джонні залишилися мама та двоє молодших братів Ленс і Грант.

Що відомо про Джонні Вактора

  • Майбутній актор народився 1986 року в Чарльстоні, штат Південна Кароліна.
  • Свою акторську кар'єру він розпочав з епізодичних ролей на телебаченні.
  • Першою помітною роботою Вактора став драматичний серіал "Армійські дружини".
  • Згодом він також з'явився у низці популярних шоу, таких як "Край "Дикий Захід"", "Мислити як злочинець", "За вовчими законами", "Пожежна частина 19" та інших.
  • Проривом для нього стала роль Брандо Корбіна у культовому телесеріалі "Головний госпіталь". З 2020 до 2022 року він знявся у понад 160 епізодах шоу, що принесло йому неабияку популярність.