Гурт The Pretty Reckless гастролює разом з легендарними AC/DC під час їхнього туру. Колектив відкривав концерт в Іспанії, як-от з вокалісткою трапився інцидент.

Дивіться також Зіркова пара Джо Джонас і Стормі Брі розійшлася, – ЗМІ

Поки вокалістка Тейлор Момсен виконувала пісню Witches Burn, на неї прилетів кажан та вкусив за ногу. Глядачі кричали та показували співачці на тварину, однак вона не помічала його.

Отже, рок-н-рольний момент... У Севільї в середу під час Witches Burn на мене прилетів кажан і вчепився до ноги... В той момент, коли я виступала і навіть не здогадувалася, поки неймовірний натовп не продовжував кричати й вказувати на місце. Він був милий, але так, він мене вкусив,
– розповіла Тейлор Момсен.

Тейлор Момсен вкусив кажан: відео

Тепер акторці й співачці потрібно робити щеплення від сказу протягом двох тижнів. Тейлор з гумором називають batgirl.

"Дякую всім працівникам лікарні, які назвали мене "batgirl" після того, як побачили це в місцевих новинах того ранку", – поділилась Тейлор Момсен.

Чим відома Тейлор Момсен

  • Тейлор Мішель Момсен стала відомою завдяки ролі Дженні Гамфрі у серіалі "Пліткарка". Після успішних ролей у кіно дівчина зайнялась музикою та створила гурт The Pretty Reckless. Трек Make Me Wanna Die є одним з найвідоміших.
  • Вважають, що Тейлор Момсен має українське коріння.
  • The Pretty Reckless їздитимуть разом з AC/DC протягом усього туру Power Up. Його завершення відбудеться на лондонському стадіоні Вемблі на початку липня.