Віталій Козловський відмовляється поки що знайомити фанатів зі своєю обраницею. Каже, що вона в нього дуже свідома, утім, на все свій час. На його думку, цієї інформації вже достатньо, аби зрозуміти, якими цінностями зараз наповнене його життя.

До слова Віталій Козловський одружився: ніжне фото з таємничою коханою

Як Віталій Козловський зробив пропозицію дружині

Артист не приховує, що до одруження мав багато стосунків. Проте нарешті він зустрів ту, з якою захотів створити родину.

Козловський освідчився коханій спонтанно. Пара вирішила відразу розписатися. Молодята були лише вдвох. Про зміни в житті виконавиць повідомив усіх у родинному чаті. Як стверджує співак, його мама була дуже щаслива такому повороту.

"У моєму житті зараз все спонтанно. Мені здається, спонтанність – сестра щирості", – жартує Козловський.

Що стосується весілля, то, на думку Віталія, зараз не час для святкувань. Утім, у майбутньому він, звісно ж, хоче влаштувати гучну гулянку.

Святкувати будемо пізніше, поки що ще не час для гучних таких свят, бо весілля треба гуляти правильно. Треба запросити усіх родичів гарбузових, як то кажуть, і близьких, і далеких, і всіх-всіх об'єднати на цьому святі життя. І це буде,
– запевняє артист.

Із ким були романи в Віталія Козловського

  • Як стверджує сам Віталій Козловський, у нього було чимало стосунків. Утім, пресі відомо лише про його роман із блогеркою Раміною Есхакзай, із якою він навіть хотів побратися. Пара розійшлася у 2017 році.
  • Також тривалий час Козловського підозрювали в нетрадиційній орієнтації, хоча сам він не реагував на подібні чутки.
  • У шоубізнесових кулуарах також ходять плітки, що обраницею Віталія, можливо, є його концертна директорка, на ім'я Юлія Бакуменко. Утім, ця інформація теж непідтверджена.