До 2014 року російські знаменитості були частими гостями на українському телебаченні. В одному з тодішніх шоу "Як дві краплі води" ведучою була російська акторка Анастасія Заворотнюк. Андрієнко каже, що зірка серіалу "Моя прекрасна няня" була шокована нашим шоубізнесом і те, як спілкуються між собою артисти: мовляв, російський зірковий бомонд геть інакший.

До слова Цинізму немає меж: зрадниця Повалій заспівала з китаянкою, яка виступала в окупованому Маріуполі

Що казала Анастасія Заворотнюк про український шоубізнес

Проєкт "Як дві краплі води" виходив восени 2013 року, за кілька місяців до початку Революції Гідності. До зйомок було залучено чимало як російських, так й українських зірок. Після завершення шоу, як пригадує Віктор Андрієнко, до нього в гримерку зайшла Заворотнюк і розплакалась.

Росіянка не могла повірити в те, як українські знаменитості підтримують одне одного, хоча на екрані були запеклими конкурентами. Анастасія не стримала емоцій і гірко розплакалася: мовляв, у російському шоубізі такого тепла й розуміння немає.

Коли ми закінчували, Заворотнюк так розплакалася. Вона як побачила, як ми спілкуємося, як весь натовп, який конкуренти між собою, аплодують. Вона каже: "Як це? Ви ж конкуренти і всі аплодуєте одне одному". Вона прийшла до гримерки й розплакалась на плечі. Вона казала: "Ви – інші, у нас такого немає",
– пригадав Андрієнко.

Анастасія Заворотнюк / Фото з інстаграму акторки

Куди зникла Анастасія Заворотнюк

  • У 2019 році в Анастасії Заворотнюк, яка прославилася завдяки головній ролі в серіалі "Моя прекрасна няня", що відверто принижував українські міста й висміював наших людей, було діагностовано важку форму раку головного мозку. З того часу вона не з'являється на публіці.
  • Донька акторки, на ім'я Анна дає рідкісні коментарі щодо стану зіркової матері.
  • Нещодавно до преси потрапили чутки, що Заворотнюк уже добре почувається й інкогніто з'являється на світських заходах.