Уже декілька місяців підряд тікток продовжують підкоряти ролики із запальним і пластичним танцем під пісню Training Season – Dua Lipa. До слова, на платформі Spotify у виконавиці за останній місяць понад 75 мільйонів прослуховувань. Що відомо про тренд та як його повторити – далі в матеріалі Show 24.

Цікаво Грецькі мотиви пробрались крізь терня сучасних трендів тіктока

Під згадану пісню тіктокери придумали танець, рухи якого відповідають словам пісні. Найважливіше – бути пластичним і попадати в такт музики. На перший погляд, може здатись, що танець доволі складний і повторити його не вдасться.

Однак пропонуємо поглянути відео з навчанням рухів, які насправді доволі прості. Рекомендуємо багато разів повторяти окремо елементи, а потім спробувати скласти їх у загальний танець. Не варто боятись помилитись, адже тільки так можна навчитись.

А ось одні з найкращих відео тренду, які зібрали сотні тисяч лайків, коментарів. А деякі ролики навіть вподобала і репостнула сама виконавиця. До слова, можна спробувати придумати власні елементи танцю, щоб вдосконалити тренд і надати йому чогось нового та більш креативного.

Що відомо про пісню

Трек вийшов ще 16 лютого і на платформі ютуб офіційний відеокліп зібрав уже майже 35 мільйонів переглядів.

Dua Lipa – Training Season: дивитись відео онлайн

Виконавиця співає про те, який партнер їй потрібен, зазначаючи, що знає собі ціну. Що цікаво, наприкінці кліпу усі чоловіки крутяться довкола співачки та б'ються за її увагу, однак жоден так і не привернув до себе прихильність дівчини.