У Тараса та Олени Тополі (раніше відома як Alyosha) за 11 років стосунків немає жодної дуетної пісні. Та днями лідер гурту "Антитіла" зізнався, що у них таки є спільна композиція, яка може стати першою спільною.

Цікаво Війна їм не подобається, – Тарас Тополя жорстко висловився про "ухилянтів"

У Тараса та Олени Тополі є дуетний трек

Британська авторка та співачка Емі Вадж створила композицію для подружжя артистів. Вона працює зі знаменитими артистами – це Ед Ширан, Кайлі Міноуг, Джон Ледженд, Pink та багато інших.

Пісня написана українською та англійською мовами. Саме український текст написав Тарас Тополя. Однак лідер гурту "Антитіла" та Олена Тополя не поспішають випускати цей трек. Вони чекають вдалого моменту.

Має прийти її час, хочеться, щоб ця пісня, наприклад, стала саундтреком до якогось класного фільму, наприклад в Голлівуді, чи серіалу,
– поділився Тарас Тополя.

Які стосунки у подружжі Тараса та Олени Тополі

  • Співачка Олена Тополя повернулася до України зі США у вересні 2023 року. До цього часу подружжя жило на відстані, що не могло не позначитися на їхніх стосунках.
  • Артистка не приховувала, що це було справжнє випробовування, оскільки були й труднощі у комунікації, і ревнощі. Та Тарас Тополя відповів, що жодної зради з його боку не могло б відбутися.
  • Та в будь-якому разі жодні проблеми не довели зіркове подружжя до думок про розлучення. Олена Тополя підкреслювала, що не могла порвати шлюб з чоловіком через відстань.