Стася Ровінська емігрувала у США через повномасштабне вторгнення. Зараз вона не впевнена, чи повернеться до України, коли війна завершиться і їй запропонують роботу.

До слова Цинізму немає меж: зрадниця Повалій заспівала з китаянкою, яка виступала в окупованому Маріуполі

Стася Ровінська про рідних в окупації

Утім телеведуча зізналась, що дуже сумує за рідними. Вона розповіла про те, що її родичі з маминої сторони перебувають в російській окупації.

У мене взагалі більшість моїх рідних з маминої сторони, що цікаво, знаходяться зараз в окупації в Каховці. Бо це там, де народилася моя бабуся і моя мама. Вони не підтримують, звісно, це все. Дуже складно, вони у віці і з ними дуже рідко там зв'язок навіть буває. Ніхто не хоче бути Росією. Може хтось там є, але точно не мої рідні,
– поділилася Стася Ровінська.

Ведуча додала, що це сестри її бабусі, а також троюрідні сестри та брати. Там багато її родичів. Стася Ровінська додала, що Сніжана Єгорова знає про це, але зі своєю ріднею не спілкується. Це ще більше показує цинізм одіозної телеведучої.

"Риторика її не змінилася. Це сюр. Просто сюр", – коротко висловилась Стася.

Ровінська додала, що не підтримує зв'язок з матір'ю, яка перебуває в Туреччині. Вона спілкується лише з батьком, Семеном Горовим.

Стася Ровінська не спілкується з матір'ю

  • Телеведуча й акторка публічно відреклась від мами ще до повномасштабної війни, коли Сніжана Єгорова підтримала Путіна. Тоді Ровінська зізналась, що відчуває біль і сором через те, що її вплутують у скандал.
  • Після 24 лютого Стася закликала скаржитися на ютуб-канал матері й послала її за російським кораблем. Вона ще намагалась достукатися до Єгорової, надсилала відео з бомбосховища. Та одіозна ведуча реагувала лише з цинізмом.
  • Насправді Стася Ровінська не спілкується з матір'ю ще з 201 року, вона просто не говорила про це на публіку. Про своє рішення вона зовсім не шкодує, адже це був вихід зі стану жертви і нарешті початок нормального життя.