24 січня у місті Варна, що у Болгарії, відбувся захід Ukrainian Party – українська вечірка. Після відкриття виступав Олег Кензов, а пізніше діджей Іван Деянов.

До слова Любитель СРСР та "русского мира": де зараз репер Серьога, який був зіркою "Х-Фактора"

Олег Кензов відзначився російськими треками

Учасник "Х-Фактора" Олег Кензов співав російською мовою, адже виконував свої старі хіти та інші пісні – "Кольца дыма", "Обстановка по кайфу" та "В заведение заходим".

Окрім того, артист піарив путіністів. Він додав до репертуару пісню російського співака Олександра Сєрова "Я люблю тебя до слез".

Варто додати, що всі ці пісні Олег Кензов поєднав з відомими українськими піснями – хітом музиканта Володимира Івасюка та гурту "Океану Ельзи". Хоча невідомо, чи мав Олег Кензов право на виконання цих пісень.

Олег Кензов на "українській вечірці": відео

Де зараз Олег Кензов

Олег Кензов з початку повномасштабного вторгнення показував свою волонтерську діяльність, але зараз він перебуває за кордоном. В його профілі світлини з Франції, Естонії та багатьох інших країн. За словами співака, його випустили з країни у рамках концертів. Кензов не вступає в Україні, бо "є кому", як писав артист.

Ще восени 2023 репер оскандалився, коли випустив нову пісню російською мовою. Судячи з кадрів кліпу, де море, пісок і яхта, він знімався за кордоном.