Ексчоловіка Віри Брежнєвої оголосили в розшук: у чому його підозрюють
Джерело:
НАБУБізнесмена Михайла Кіпермана, який є колишнім чоловіком співачки Віри Брежнєвої, оголосили в розшук. Його підозрюють у вчиненні деяких злочинів.
Національне антикорупційне бюро України підозрює Кіпермана у скоєнні правопорушень, про які йдеться в частині 5 статті 191 КК України, а також частині 3 статті 209 КК України.
До речі "Мого чоловіка накрила СБУ": блогерки висміяли Морозюк та Гринкевича у тікток-хіті
Ексчоловіка Віри Брєжнєєвої підозрюють у злочинах
Ці статті Кримінального кодексу України передбачають "привласнення, розтрату або заволодіння майна шляхом зловживання службовим становищем та про відмивання майна, що було отримане незаконним шляхом". Йдеться про справу щодо схеми привласнення електроенергії від "Укренерго" та легалізації коштів від її незаконного продажу, в якій фігурує Кіперман.
Якщо у ході слідства доведуть, що Михайло Кіперман вчиняв ці злочини, то йому доведеться сісти за ґрати. Відповідно до статті 191 – ув'язнення терміном у 7-12 років, а стаття 209 передбачає перебування за ґратами 8-12 років.
Однак, антикорупційне бюро розшукує не лише колишнього чоловіка Віри Брєжнєєвої. Фугірантами також є ексдиректор департаменту "Укренерго" Дмитро Кондрашов та голова правління банку "Альянс" Юлія Фролова.
Відомо, що Михайло Кіперман є українським бізнесменом єврейського походження. Раніше він був членомом наглядової ради "Укрнафти" та співвласником карпатського туркомплексу "Буковина".
Родина Кіпермана має мережу заправних станцій, нафтову компанію "Оптіма-ойл" та оператора зв'язку "Оптіма телеком". Станом на 2019 рік, статки бізнесмена оцінювали у 61 мільйон доларів.
У корупційний скандал потрапив не лише Кіперман
Нещодавно повідомили про підозру львівському бізнесмену Гринкевичу – одному з найбільших постачальників Міністерства оборони та членам злочинної організації, які завдали державному бюджету України збитків на майже 1 мільярд гривень. Їх викрили на схемах із закупівлями одягу та білизни для ЗСУ.
Підприємець створив злочинну організацію для заволодіння бюджетними коштами. Він уклав договори з Міноборони на постачання військового одягу на понад 1,5 мільярда гривень. Встановлено, що до виконання замовлень були залучені підконтрольні бізнесмену підприємства, які раніше займалися будівництвом й ніколи не виготовляли одяг.
- Наразі всіх п'ятьох підозрюваних затримали, вони перебувають під вартою.