Донька знаменитості розповіла, що наразі не живе разом із хлопцем. А все тому, що дівчина цінує особистий простір і має певні умови.

Вражає Шестизначне число: старша донька Олі Полякової здивувала сумою, яку заробляє в місяць

Полякова-молодша має нового бойфренда

Маша розповіла, що періодично хлопець залишається ночувати у її квартирі. Утім, якщо обранець захоче жити спільно, то повинен орендувати квартиру, так вважає дівчина.

У мене є хлопець. Він іноді може залишатися на ніч, але разом не живемо. Це моя квартира, мій простір, якщо він хоче, щоб ми разом жили, то має орендувати житло,
– сказала вона.

Донька співачки також поділилась своїм баченням стосунків. На думку Маші, у них повинна бути легкість та свобода. Будь-які обмеження не є допустимими, адже має бути зона комфорту, висловилась дівчина.

"Для мене у стосунках важлива легкість. Я не розумію, коли хлопець говорить, що ти без мене не можеш піти, наприклад, до клубу, тусити зі своїми друзями окремо від мене, в тебе не може бути друзів-хлопців. Для мене стосунки – це така зона комфорту, до якої ти можеш поринути й тобі буде класно", – сказала вона.

Інтерв'ю Маші Полякової: дивіться відео онлайн

Що відомо про особисте життя Маші Полякової

  • Дівчина була в стосунках із бойфрендом Артуром. Відомо, що хлопець народився у Львові, але у 16 років переїхав у Велику Британію на навчання. Маша також перебралась до Лондона, аби здобувати освіту.
  • Іноді Полякова-молодша публікувала провокативні світлини з Артуром. Одного разу Маша поширила фото, де на безіменному пальці дівчини була каблучка. Така світлина супроводжувалась підписом "Вона сказала "так". Згодом вона зізналась, що це був жарт.
  • Маша та Артур навіть були знайомі з батьками одне одного. Їхні стосунки тривали протягом року. Утім, за словами дівчини, хлопець прагнув популярності на її імені. Тому вони й розійшлися.