Відомий музикант, а віднедавна військовослужбовець Сергій Мартинюк розповів про свою службу та важливі рішення ексклюзивно для Show 24. Чоловік також поділився, яке місце вбачає для себе у війні, що триває досі.

Важливо Це війна на виживання українців, – інтерв'ю з Сергієм Мартинюком про службу в ЗСУ та росіян

Лідер гурту "Фіолет" зізнався, що насамперед хоче відчувати, що корисний. Це його мета просто зараз. На його думку, ніхто не має права просто оминати увагою війну.

Можна виголошувати багато пафосних слів та декларацій – і це нормально! – але особисто я хочу елементарного – відчувати свою потрібність, користь в цій боротьбі. Зараз ніхто не має лишатися осторонь – це вже давно не війна ідеологій, це війна на виживання українців. Шкода, що це розуміє меншість,
– висловився Сергій Мартинюк.


Сергій Мартинюк / Фото з інстаграму артиста

Лідер гурту "Фіолет" вступив до ЗСУ

  • 29 травня у відомого музиканта і письменника Сергія Мартинюка розпочався шлях у Збройних Силах України. Артист розповів, що це було добровільне рішення, яке він давно ретельно обдумав. Зараз він проходить військовий вишкіл.
  • Лідер гурту "Фіолет" розповів, що зачекав, коли донька трохи підросте, аби дружині було легше з дітьми. У них було чимало дискусій, однак підтримка та гордість коханої людини його надихає.
  • Зараз Сергій Мартинюк приблизно розуміє, де б хотів служити, щоб бути максимально корисним. Але про це він розповість вже після того, як завершаться навчання.