Українська зірка Ксенія Мішина підігріла цікавість до свого особистого життя. Акторка опублікувала на сторінці фото з нової відвертої зйомки.

Цікаво Ксенія Мішина з іронією відреагувала на слова Рибака, який назвав її "неймовірно складною"

Ксенія Мішина натякнула на нові стосунки

Акторка позувала перед камерою топлес, у чорній шовковій спідниці на зав'язках. Її образ доповнювали аксесуари: довгі сережки-підвіски та срібляста прикраса на шиї з перлинами.


Ксенія Мішина з ймовірним бойфрендом / Фото з інстаграму Ксенії Мішиної

Поряд з Ксенією Мішиною позував чоловік, який рукою прикривав груди акторки.

Головне – розквітати поруч з ним,
– написала під світлинами знаменитість.


Ксенія Мішина з ймовірним бойфрендом / Фото з інстаграму Ксенії Мішиної

Можливо, так акторка натякає на нові стосунки. Ксенія Мішина не показала обличчя ймовірного бойфренда, приховавши його від публіки. Однак помітно, що у нього багато татуювань.

Ксенія Мішина з ймовірним бойфрендом / Фото з інстаграму Ксенії Мішиної

З новими стосунками акторку привітало чимало зірок: Ольга Сумська, Даша Квіткова, Злата Огнєвіч, Євген Пронін, MELOVIN та інші.

Особисте життя Ксенії Мішиної

  • Ксенія Мішина розповідала, що одні з її перших стосунків були токсичними та аб'юзивними. Від чоловіка Олександра вона завагітніла сином, однак акторка пішла від нього ще вагітною. У 2012 році в акторки народився син.
  • Ксенія Мішина також пробувала знайти кохання на романтичному шоу "Холостячка". Переможцем став Олександр Еллерт. Зірки будували стосунки упродовж року, вони жили разом. Однак восени 2021 розійшлись.