Вона разом з дітьми малювала та робила поробки. Раніше принц Вільям теж відвідував українських біженців та навіть робив з ними селфі.

Не пропустіть Принц Гаррі став на коліно біля українського воїна, який втратив обидві ноги: зворушливе відео

Кейт Міддлтон відвідала українських біженців

Тепер гостею Центру для біженців з України стала його дружина Кейт Міддлтон. Там принцеса Уельська поспілкувалася з українськими сім'ями, які знайшли прихисток у Великій Британії.


Кейт поспілкувалася з біженцями / Фото з інстаграму принца і принцеси Уельських

Вона також погралася із українськими дітьми. Зокрема, Кейт допомогла їм створити поробки з паперу, фарб, а потім одягла таку стрічку у кольорах українського прапора на свою жилетку.


Кейт Міддлтон гралася з дітьми / Фото з інстаграму принца і принцеси Уельських

Кейт залишила відбиток руки й написала послання

Міддлтон долучилася до створення картини і залишила на ній відбиток своєї руки у синьо-жовтому кольорі. Після цього вона отримала в подарунок від дітей особливий букет у кольорах українського прапора та їхні малюнки.


Кейт поспілкувалася з біженцями / Фото з інстаграму принца і принцеси Уельських

Також принцеса допомогла спаковувати посилки з їжею та одягом, які передадуть в Україну сім'ям, які безпосередньо постраждали від війни. На коробці вона написала глибоке послання для українців.

Для події Кейт обрала стильний та лаконічний образ – сірі брюки та сіру в'язану жилетку, під якою була біла блузка. Її волосся було розпущене, а образ доповнений прикрасами.


Кейт Міддлтон у Центрі біженців / Фото з інстаграму принца і принцеси Уельських

Королівська сім'я не вперше відвідує українців