Насправді результати невтішні. Знаменитість прописали антидепресанти та транскраніальну магнітну терапію, проте якщо це не допомагатиме, то її чекає електросудомна терапія, що дуже лякає Катерину.

Не пропустіть Добре, що я на антидепресантах, – Ніколас Карма про скандальне відео з інспекторкою митниці

Що Тишкевич розповіла про свій стан здоров'я

Акторка поділилася, що відвідала нового невролога, який зазначив, що "ситуація складна". З'ясувалося, що Катерина перепробувала вже майже всі різновиди антидепресантів, що впливають на хронічні болі, і була у всіх лікарів.

Він підтвердив, що їхати кудись за кордон сенсу немає, бо протоколи одні й ті самі на хронічний головний біль,
– додала знаменитість.

Водночас лікар призначив Тишкевич антидепресант, який може допомогти в її стані. Катерина його вже приймала, але закинула через три тижні приймання, бо не було жодного ефекту.

Цей конкретний препарат треба пити два місяці на максимальному дозуванні. Це реально тяжко. Я в той момент шукала просто більш безпечний для себе антидепресант,
– пояснила актриса.

Вона підсумувала, що зараз приймає комбінацію двох антидепресантів від головного болю, а також антикомвульсант та нейролептик. Крім того, Катерина вирішила зробити транскраніальну магнітну терапію. Водночас якщо вищезазначені методи лікування не допоможуть, то наступний крок – це електросудомна терапія, тобто електрошок.

Я читала просто жахливі статті з цього приводу, що можна вийти взагалі овочем, з амнезією і порушенням когнітивних функцій. Чесно, страшно,
– наголосила знаменитість.

Катерина Тишкевич розповіла про своє самопочуття / Скриншоти з інстаграм-сторіс

Що відомо про хворобу Катерини Тишкевич

  • Акторка бореться з хронічним голосним болем вже близько десяти років.
  • Зірка перепробувала безліч ліків та альтернативних методів лікування. Зокрема, медитацію на Балі, але ніщо не допомагає.
  • Так, нещодавно симптоми погіршилися, що змусило Катерину знову почати приймати антидепресанти.
  • Зауважимо, що через постійні головні болі в зірки навіть були суїцидальні думки.
  • Зараз медики припускають, що в Тишкевич хронічний соматоформний больовий розлад.